Yeni Web Adresi Oluşturamıyorum

Kodla Büyü

haydo87

Üye
Arkadaşlar okulumuz ilkokul olduğu için okulumuzun kurum kodu değişti. Bu sebeple okul web yönetim panelinde yeni web adresi oluşturmayı seçiyorum daha sonra kullanıcı adı ve şifre istiyor onlarıda giriyorum giriş tuşuna bastığımda tekrar ana sayfaya gönderiyor fakat adres satırında hata kodu yazıyor hatakodu=1008#t1 şeklinde ne yapmamız gerekiyor?

evet hocam mebbis şifresini giriyorum şifre doğru bir yanlışlık yok ama aynı hatayı hala veriyor nereyi aramamız gerek acaba

Hocam meis sorgu modülünden mebbis şifrenizi değiştirin içinde özel karakter ve türkçe karakter olmasın hatta sadece rakamlardan oluşan bi şifre alıp deneyin adresinizi aldıktan sonra tekrar mebbis şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Şifre olayını çözdüm sonunda ama şimdide yeni web adresi kısmında hesap oluşturu doldurup -ekle dediğimde boş sayfa gelip duruyor tık yok; hem ie de hem de chrome da denedim aynı. Bir çözüm lütfen :(

Arkadaşlar meb'te çalışan bir arkadaşla konuştum sistemin daha yeni olduğu için bir takım sıkıntıların olduğunu ancak kısa bir süre sonra sorunların düzeleceğini söyledi.
Sorunlardan bir tanesi eski okul kodları ile giriş yapılan sitelerde " ilköğretim" yazıyor. bunları düzelteceklerini hatta "Banner" da bulunan başlıkları da düzeltebileceğimizi söyledi.Biraz beklememiz gerekiyor.Yalnız eski kurum kodu ile giriş yapılan sitelerde mesajlar eski e-posta gittiği için sorun yaşıyor olabilirsiniz.Bu durumda meb ulaşmanız gerekiyor.Kısacası eski kurum kodları ile giriş yapabilirsiniz yenisini almaya gerek yok bunlar kısa bir süre sonra düzelecek.

Geri