yeni web adresi oluşturamama???

Kodla Büyü

"Ayşen"

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar yeni web adresi oluştur diyorum bilgileri giriyorum karşıma bembeyaz bir sayfa geliyor öyle kalıyor neden acaba bi sorun mu var

"Ayşen"' Alıntı:
arkadaşlar yeni web adresi oluştur diyorum bilgileri giriyorum karşıma bembeyaz bir sayfa geliyor öyle kalıyor neden acaba bi sorun mu var
Sayın Hocam,

http://www.habibocak.com/haber_detay.asp?haberID=186

veya

meb-k12-tr-f122/yeni-site-mebweb-ile-ilgili-tum-soru-ve-cevaplar-t100752.html

burayı incelersen umarım faydalı olur.

Ayrıca panelin bazı şeyleri uygulaması biraz vakit alıyor. Beklemekte fayda var.

"Ayşen"' Alıntı:
mailden mi kaynaklanıyor ekle diyince mail mi gelmesi gerek

Sayın Hocam,

Kusura bakmayın ben içerik yayınlama olarak anladım.

Ftp şifresi almak için girilen bölümde biraz problem var. Farklı browser'larda deneyin.

ben de bugün nerdeyse tüm gün aynı sorunu yaşadım. bir ara boşvermiştim şimdi yine deniyorum ekle dediğim anda boş sayfa geliyor. birçok kişi aynı sorunu dile getirince sistem kaynaklı olduğunu düşünüyorum. yoksa ne mebbis kullanıcı adı ne şifresi ne de diğer bilgiler ile sorunum yok

Sayın Hocam,

Yayınla dediğinizde index dosyasını oluşturamıyor sistem. Problem bu. Sistem hatası olduğu için biraz beklemekte fayda var.

bilgisayarcım' Alıntı:
ben de bugün nerdeyse tüm gün aynı sorunu yaşadım. bir ara boşvermiştim şimdi yine deniyorum ekle dediğim anda boş sayfa geliyor. birçok kişi aynı sorunu dile getirince sistem kaynaklı olduğunu düşünüyorum. yoksa ne mebbis kullanıcı adı ne şifresi ne de diğer bilgiler ile sorunum yok
sorun devam ediyo mu hocam

Ekle denildiğinde bembeyaz sayfa sorunu devam ediyor. Çözebilen var mı?

İlk günden beri bu beyaz sayfa problemiyle boğuşuyorum; yeni web adresi linkinin içinde hesap oluştur-bilgileri girip-ekle dediğimde karşımda beyaz sayfa ,adres çubuğunun içinde kullanıcı_değiştir_yeni ibaresi var dikkatimi çekti.

vazgeçtim denemekten bekliyorum

Geri