z Kitap PDF Dönüştürme [Resimli Anlatım]

Kodla Büyü
Z kitaplarını pdf yapan program varmı? veya Z kitaplarını nasıl yazdırabiliriz
Yardımcı olursanız sevinirim

15 Kasım 2016 tarihinden itibaren yayınlanan Z-kitaplar obfuscated swf şeklinde. Sıradan Decompiler programları işe yaramıyor. De-obfuscate ile swf çözülürse olur.

Hocam açılır pencereye tıklıyorum açmak için "the swf file" "is corrupted" uyarısı veriliyor açılmıyor pencere. Dosyayı programdan açarkende aynı uyarıyı veriyor. Nr yapıcam ben yardımcı olur musunuz
1516786717480-97652049.jpg

Arkadaşlar bilgisayara format atmadan önce bazı z kitapları pdfye dönüştürüyordum. Ancak şimdi ekte yüklediğim resimlerdeki gibi birlikte aç deyip expoloreri seçtiğimde dosya indir çıkıyor. Kitabın ilk sayfası çıkmıyor. Mozilla ile açınca dosya indirmiyor ama bembeyaz boş bir sayfa çıkıyor. file-b.swf de yaptım ancak bir türlü olmuyor. Anlayan arkadaşlardan yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

• zkitap.jpg
    zkitap.jpg
    130.2 KB · Görüntüleme: 162
  • zkitap2.jpg
    zkitap2.jpg
    130.9 KB · Görüntüleme: 139
Arkadaşlar bilgisayara format atmadan önce bazı z kitapları pdfye dönüştürüyordum. Ancak şimdi ekte yüklediğim resimlerdeki gibi birlikte aç deyip expoloreri seçtiğimde dosya indir çıkıyor. Kitabın ilk sayfası çıkmıyor. Mozilla ile açınca dosya indirmiyor ama bembeyaz boş bir sayfa çıkıyor. file-b.swf de yaptım ancak bir türlü olmuyor. Anlayan arkadaşlardan yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim.
Explorer için flash player yok veya güncel değildir hocam. Adobenin sitesinden kurman/güncellemen lazım diye düşünüyorum.

Yasamisd hocamın ilk sayfada örnek olarak eklediği resimde shockwawe player yazılı benimkinde ise swf dosyası yazılı acaba ondan olur mu diye düşündüm. Swf dosyası bölümünü shockwawe yapamadım. Halbuki Adobe Shockwawe Playerin en son sürümünü sitesinden indirip kurdum. Bir yerde hata var ya anlamadım gitti. Eklediğim birinci resim Yasamisd hocamın eklediği resimdir. İkincisi ise benim bilgisayrada gözüken halidir.

Ekli dosyalar

• temp.png
    temp.png
    161.5 KB · Görüntüleme: 113
  • zkitap.png
    zkitap.png
    547 KB · Görüntüleme: 107
Aklıma geldi. acaba z kitap dönüştürmede sorun yaşamayan bir hocamız bookdata.swf dosyasını ekleyebilir mi? Bende indirip temp içine atayım bakalım o şekilde çalışacak mı?

İki üç gündür uğraşa uğraşa sorunu çözdüm. Farklı bir adobe flash player programı kurmam gerekiyormuş. Normall en güncelini kuruyorum çalışmıyordu..

Geri