ZORLA MÜDÜR YARDIMCILIĞI...

Kodla Büyü

hanzalaa

Aktif Üye
Hayırlı Ramazanlar öncelikle arkadaşlar...
Durumu size şöyle açıklayayım:
Biz HEM de 3 kişiyiz toplamda müdür,müdür yardımcısı ve bilişim öğretmeni olarak ben..
Yaz tatilinde müdür yardımcısı memleketine gideceğinden müdür beni müdür yar. yapmak istiyor ve ben bunu kabul etmiyorum. Müdür yar. görevini almak zorunlu mu?
Bilgisi olan yardım ederse sevinirim :)

bahar0147' Alıntı:
Biz HEM de 3 kişiyiz toplamda müdür,müdür yardımcısı ve bilişim öğretmeni olarak ben..
Yaz tatilinde müdür yardımcısı memleketine gideceğinden müdür beni müdür yar. yapmak istiyor ve ben bunu kabul etmiyorum. Müdür yar. görevini almak zorunlu mu?
konunun sizinle uzaktan yakından alakası yok, tatil başlayınca topuklayın hocam 8)

Görevlendirme olması için ilk önce sizin görev talep dilekçeniz alınması lazım. Siz böyle bir dilekçe vermez iseniz bu görevlendirme olmaz, olmaması lazım. Gülümseme smile'dan bu görevi istediğinizi düşünüyorum. :+1:

Daha önce yapmamış galiba sayın hocam. Yapmış olsaydı smile aynen şöyle olacaktı. :verymad: :cry: :?

Zorla Müdür Yardımcılığı Görevi verilmez normal şartlar altında. Diğer Müdür yardımcısı arkadaş(memlekete gidecek olan) kadrolu müdür yardımcısı değilse görevlendirmesi bitene kadar devam eder daha sonra müdür tekrar görevlendirme talebi ister. Kadrolu müdür yardımcısı ise zaten siz onun yerine görevlendirilemezsiniz zaten.

compteach06' Alıntı:
Görevlendirme olması için ilk önce sizin görev talep dilekçeniz alınması lazım. Siz böyle bir dilekçe vermez iseniz bu görevlendirme olmaz, olmaması lazım. Gülümseme smile'dan bu görevi istediğinizi düşünüyorum. :+1:

bomax01' Alıntı:
Daha önce yapmamış galiba sayın hocam. Yapmış olsaydı smile aynen şöyle olacaktı. :?

Hocam o ifade: "Bilgisi olan yardım ederse sevinirim" cümlesi için konulmuştu ama neyse.. Sizi mi kıracam

:verymad: :scared:

bahar0147' Alıntı:
Hocam görevi istemediğinizi kibarca müdürünüze bildirin, Öğretmenlik mesleğini de yaz tatili ve çalışma saatlerinin cazipliği dolayısıyla seçtiğinizi eğer fikrinizde bir değişiklik olursa kendisine ileteceğinizi sözlü olarak söylemeniz yeterlidir.

Geri