Çözüldü

Kodla Büyü

forzabilisim

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar bir sorunum var yardımcı olabilirseniz sevinirim.
3 hafta önce uzaktan eğitim veren bir siteden arandım yetkili kişi ilgilendiğim eğitimin indirimli olduğunu fiyatının çok uygun olduğunu söyledi bende boş bulundum sözleşmeyi onaylıyorum kelimesini kullandım.
Sonradan başka bir birime aktarıldım ve ayrı bir eğitimi de kabul ettiğimi ve eğitim ücretlerinin arttığını söylediler bende bunu kabul etmedim bu durum hoşuma gitmedi ve hiç bir ödeme yapmadım.
Şuan beni sürekli arayıp ücreti ödemem gerektiğini söylüyorlar,en son beni icraya verdiklerini ve e
Edevletten dava sürecini takip etmemi söylediler.
Hiç bir hizmet almadım hiç bir eğitime katılmadığım halde böyle bir hakları var mı yoksa parayı yatırmam için beni mi korkutmaya çalışıyolar.
Böyle bir durum başına gelen varmı nasıl bir yol izlemeliyim.

Son düzenleme:
Arkadaşlar bir sorunum var yardımcı olabilirseniz sevinirim.
3 hafta önce Bilginetakademi isimli siteden arandım yetkili kişi ilgilendiğim eğitimin indirimli olduğunu fiyatının çok uygun olduğunu söyledi bende boş bulundum sözleşmeyi onaylıyorum kelimesini kullandım.
Sonradan başka bir birime aktarıldım ve ayrı bir eğitimi de kabul ettiğimi ve eğitim ücretlerinin arttığını söylediler bende bunu kabul etmedim bu durum hoşuma gitmedi ve hiç bir ödeme yapmadım.
Şuan beni sürekli arayıp ücreti ödemem gerektiğini söylüyorlar,en son beni icraya verdiklerini ve e
Edevletten dava sürecini takip etmemi söylediler.
Hiç bir hizmet almadım hiç bir eğitime katılmadığım halde böyle bir hakları var mı yoksa parayı yatırmam için beni mi korkutmaya çalışıyolar.
Böyle bir durum başına gelen varmı nasıl bir yol izlemeliyim.
Hocam ilamsız icra davası açmış olabilirler. Siz e devletten kontrol edin. İlamsız icra açıldığı günden 7 gün içerisinde itiraz edilmezse kesinleşip, haciz aşamasına geçiliyor. Açılmış dava varsa itiraz edin.

Son düzenleme:
Siz de firmayı izinsiz reklam araması yaptığı için şikayet edin. Bir de tanıdık avukat varsa ona arattırın. Hukuki destek aldığınızı görünce bir daha aramazlar.

Öneriler için teşekkürler arkadaşlar.
Asıl öğrenmek istediğim telefon üzerinden onaylatılan sözde sözleşmenin geçerliği.
Hukuki yönden bi hakları varmı bizim bilmediğimiz.
Sistemlerine hiç giriş sağlamama rağmen. Sizin ses kaydınız var ücretinizi ödeyin ödemezseniz icrayı takıp edin diyorlar böyle bir hakları var mı.
Bu nasıl bir pişkinliktir anlamak mümkün değil.

Ses kaydınızı, önceden uyarmadan almaları yasak diye biliyorum

Hocam ilamsız icra davası açmış olabilirler. Siz e devletten kontrol edin. İlamsız icra açıldığı günden 7 gün içerisinde itiraz edilmezse kesinleşip, haciz aşamasına geçiliyor. Açılmış dava varsa itiraz edin.
Hocam emin misiniz tebligat gelmeden olur mu..

Geri