Çizilen karakteri dans ettiren sitenin adı?

Kodla Büyü

ucamus

Süper Üye
Süper Üye
Öğrencilerime çizilen fotoğrafın resmini çekerek dans ettiren bir site vardı onu göstermek için küçük karakterler çizdirdim fakat adını unuttum. Daha önceleri yapmıştık. Acaba adını hatırlayan var mı?

5.sınıflar için harika bir site, bu tür paylaşımlar çok faydalı.

Hemen evde çocuklarla denedik, cok guzel. Paint konusuyla beraber ogrencilere gosterilebilir.

Aynısı bende de uyir,öğrencilerin yaptığı çizimleri atıyorum ama sanırım karakteri seçeceğimiz v hareket etmesi gereken kısım gelmiyor kutu cikiyor sadece.

iyi günler arkdaşlar resimlerin belli bir formatı filan mı olmalı. Ben jpg ve png formatlarını denedim ama beyaz bir ekran çıkıyor her ikisinde de.

Meb hattında upload yapıyor ama karakter görünmüyor boş beyaz levha görünüyor. Sorun nerden kaynaklanıyor acaba formatı ne olmalı?

5. ve 6. sııflara animasyon yapmak için uygulama öğrenciler için eğlenceli idi. tavsiye ederim liseye geçince programlar arasında kaldı

Ekli dosyalar

• pivot animasyon yapma.zip
    14 MB · Görüntüleme: 109

Ekli dosyalar

• 1670992966931.png
    1670992966931.png
    292.3 KB · Görüntüleme: 44
teşekkürler arkadaşlar, sorun meb internetinden kaynaklanıyormuş gerçekten. Artık giriliyor, darısı stracht ve code org un başına :) bende maili attım internet@eba.gov.tr adresine sizler de atarsanız belki sonuç alırız.

Geri