ÇOK ÖNEMLİ FLASH DİSK SORUNU

Kodla Büyü

bilgisayarkurdu46

Aktif Üye
ARKADAŞLA BENİM FLASH DİSK TEKİ BİR DOSYAY BİR BİLGİSAYARDA GÖREBİLYOR İEKN BAŞKA BİLGİSAYARLARDA GÖREMİYORUM.AMA FLASH DİSK SAĞ YAPTIĞIMDA İSE GÖREMİĞİM DOSYA BOYUTU KADAR DOLU GÖRÜNÜYOR.(YANİ 1.06 GB)
1-BU SORUN NEDEN OLABİLİR?
2-BU SORUNU NASIL ÇÖZEBİLİRİM?(FORMAT ATMADAN).

hocam gizli doya olarak kayıtlı olabilir mi senin bilgisayarında gizli doyaları görüyo açık başka bilgisayarda ise gizli dosyaları göstermiyo olabilir mi basit bi ayrıntı ama yakın zamanda benzer olaylara rastladım dosya sağ tıklayıp ozelliklerden gizli olup olmadığına bak

hocam gecen bir arkadaşşın flash diskinde aynı problem vardı. klasör gizli olarak işaretlenmiş ve düzeltilmiyordu. ne denedimse olmadı.en son yeni klasörler oluşturup onun içine taşındım içindekileri öyle hallettim sorunu.

hocam çok basit virüs nedeniyle dosyaları göremiyorsun çözüm basit kaspersky gibi virüs tarama prog. ile tarat sonra gizli dosyaları görüntüle dosyaya sağ tıkla özellikler sekmesinden gizli seçeneğini kaldır düzelir. taratmadan önce gizli seçeneğini kaldıramazsın

benzer bi sorunu ben yaşıyorum, bi arkadşaın flashında oldu bu, ama sorun ilginçtirki bi virüs programıyla tarattıktan sonra olmuş
flash dolu ama dosyalar görümüyor :S ne yapabilirim...

Geri