Öğrencimizin Power Point Çalışmaları...

Kodla Büyü

şeyma

Seçkin Üye
Seçkin Üye
okulda power pointte klasik sunu hazırladıktan sonra burdaki örneklere filan bakarak biraz daha farklı şeyler yapalım dedim.. 6. sınıf öğrencimizin yaptığı çalışmalar..ben çok beğendim.. Çizimleri kalem gibi bi araç var ya onu kullanarak yapmış.

Ekli dosyalar

• sunu.rar
    254.5 KB · Görüntüleme: 715
Hocam müthiş olmuş. Öğrenci biraz daha uğraşsa çizgi film yapacakmış. Ben çok çok beğendim. Yetenek böyle bir şey demek ki.. Yaparken izleyebildiniz mi, araçları çok iyi kullanmış.

sizin öğrenci gelecek vadediyor hocam. cevheri keşfetmişsiniz. işlemesi kalmış. :)

çok güzel çalışmalar tebrik ederim.
ben de geçen yıl öğrencilerime benzer mantıkta bazı uygulamalar yaptırmıştım.

ben okulda burdaki örnekleri gösterdim, sonra bi tane benzer bi çalışmayı yaptım onlara anlatarak, sonra vakit kalmamıştı. Öğrenci evde kendisi yapmış. Önce inanamadım kendisi mi yaptı acaba diye, sordum şunu nasıl yaptın bunu nasıl yaptın diye hepsini anlattı ve gösterdi yapış şeklini. Sonra tabaktaki zeytinleri, diğer şeyleri okulda yaptı. Yazıları bile otomotik şekillerdeki kalem gibi aracı kullanarak yapmış. Bi de normalde de çok ilgili, okulda çok güzel çalışmalar yapıyo, yazılılarda hep 100 alırdı. Ayrıca diğer dersleri de çok iyi...

Geri