Öğretmen ve personelin vesikalık fotoğrafını çekebileceğim b

Kodla Büyü

yergen62

Üye
Arkadaşlar Okul sitesine atmak için öğretmen ve personelin vesimlerini web kamera ile vesikalık çekebileceğim bir program arıyorum. Çektiğim resimleri vesikalık hale getiren Passbild-Genarator diye bir progbuldum ama resimleri tek tek düzenlemem gerekiyor. Osym nin başvurularda kullandığı gibi Web Kamera ile çekilen fotoğrafı vesikalık olarak ayarlayan bir program varsa paylaşırsanız sevinirim.

yaw cam diye birşey vardı. linki ni bulamadım şimdi.

edit: yok yawcam değildi başka birşeydi.

Soft-Ge Photo ile yapablirsin zannediyorum. bu forumda da var. öğrenciler için yapılmış ama öğretmenleri de çekebilirsin

konuyla uzaktan alakalı eme paylaşmak istedim
pisacanın son veriyonunu indirdim. fotoları dizine attım birde baktımki yüzlerce kelle :p
Oysa bunları ben çekmemiştim. Sonra farkettimki picasa da yüz tanıma özelliği var çektiğim toplu veya solo resimlerdeki bütün yüzleri tek tek ayrı bir resim olarak ayırmış. Haberi olmayanların olsun.

hocam bende senin gibi yapmaya çalıştım. bir hafta peşlerinde gezdim özellikle bayanların. yok saçım güzel değil yok makyajımı yapmadım birde çektiğim fotoları beğenmiyorlardı. bende birer fotoğraflarını aldım taratıp öyle attım e-okul ve webe benden size tavsiye

mriza' Alıntı:
hocam bende senin gibi yapmaya çalıştım. bir hafta peşlerinde gezdim özellikle bayanların. yok saçım güzel değil yok makyajımı yapmadım birde çektiğim fotoları beğenmiyorlardı. bende birer fotoğraflarını aldım taratıp öyle attım e-okul ve webe benden size tavsiye
Aynı şey bende de oldu. Bende beğenmeyenlere siz getirin dedim ve onlardan aldım. Bir program kullanmadım hocam. Photoshopta Action tanımladım bir tane. Çektiğim resmi 105x120 moduna getiren. Çekerkende tripod kullandım aynı seviyede olsun diye. 15 dk 300 öğrencinin resmi hazırdı. Photoshop Kullanmanı tavsiye ederim.

Geri