Öğretmenler Günü Afişi

Kodla Büyü

burhaneren

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Öğretmenler günüyle ilgili basit bir çalışma yaptım arkadaşlar. İsteyen arkadaşımız okul adını falanda yazabilir üste. Sözü değiştirmek isteyen olursa ona da müsait,ben karakter desteğinden dolayı rasterize layer yaptım ama silip düzenlenebilir.Psd linkte.

https://drive.google.com/open?id=0Bx1gR ... GpKX1c3UlE

Ekli dosyalar

• retmenler-günü.jpg
    retmenler-günü.jpg
    212 KB · Görüntüleme: 1,407
Eml de 3.yılım. Bugune dek öğretmenler gününü bırakın hediyeyi sözle bile kutlayan görmedim. Ne bende ne diğer arkadaslarda. Belki 9.sınıflar kültür öğretmenine yapmış bilmiyorum ama 10-11-12 yok.

Hatta biz bi kere kendi aramızda birşeyler hazırladık bölümde çocuklar sordu öğretmenler günü dedik. Haaa hakikaten yaaa. Neyse öğretmenler gününüz kutlu olsun dediler çekip gittiler :)

cyln' Alıntı:
Eml de 3.yılım. Bugune dek öğretmenler gününü bırakın hediyeyi sözle bile kutlayan görmedim. Ne bende ne diğer arkadaslarda. Belki 9.sınıflar kültür öğretmenine yapmış bilmiyorum ama 10-11-12 yok.

Hatta biz bi kere kendi aramızda birşeyler hazırladık bölümde çocuklar sordu öğretmenler günü dedik. Haaa hakikaten yaaa. Neyse öğretmenler gününüz kutlu olsun dediler çekip gittiler :)

Meslek lisesi memleket meselesi diye boşuna demiyolar hocam :) :++: :puhaha:

Bilişim öğretmenleri platformu tasarımımı hulk yeşili yapıp imzamıda silip paylaşmış. Onlarında kutlu olsun be :alkis:

Geri