Öğretmenler Günü ve Bir Kampanya

Kodla Büyü

erdem22

Site Gezgini
Merhaba Arkadaşlar,
7 yıl öğretmenlik yapıp istifa ettikten sonraki ilk öğretmenler günüm haftaya. Hiç bu kadar anlamlı olmadı benim için, şimdi öğretmenlerin değerini rahat rahat her yerde anlatıbiliyorum.

Bu ilk öğretmenler gününde, içlerinde bir de yakın aile dostumuzun yer aldığı, Hakkari, Yüksekova Cemal Sala İlköğretim okulu için bir kampanya yapıyoruz. Kısaca, bu öğretmenler gününde isteyen öğrenciler, öğretmenlerine hediye (kıravat, pilot kalem, hazır çiçek) almak yerine, bu okuldaki öğrencilere hediye alıyorlar (kalem, silgi, defter, giysi, ayakkabı, eşofman gibi). Toplanan hediyeler okulunuzdaki gönüllü öğretmenler tarafından toplanıp tek bir paketle bu okula gönderiliyor. Bu şekilde gönderilen hediyeler öğretmenler gününde okuldaki ihtiyaç sahibi öğrencilere dağılıyor.

İsteyen arkadaşıma, bu ilanın .png formatını gönderebilirim. Metinler üzerinde değişiklik yapabilirsiniz. Belki okulunuzda bir kıvılcım da siz yakarsınız.

OKUL ADRESİ:
DİZE MAHALLESİ YEŞİLDERE CADDESİ CEMAL SALA İLKÖĞRETİM OKULU MERKEZ-HAKKARİ-YÜKSEKOVA

Görsel Sanatlar Öğretmeni Umut Turgut adına da gönderilebilir.

http://www.cemalsala.meb.k12.tr/
http://www.facebook.com/groups/224518497613026/ (grup şimdilik kapalı ama yakında içeriği herkes görebilecek)

Sözü uzatmayım, fotoğraftaki öğrenciler o okuldan,
Onlarla beraber şimdiden ben de öğretmenler gününüzü kutlarım.

Ekli dosyalar

• kampanya.jpg
    kampanya.jpg
    149.5 KB · Görüntüleme: 2,342
Öğretmenler Gününde her öğretmene bir maaş ikramiye verilecekmiş

mmercan' Alıntı:
Öğretmenler Gününde her öğretmene bir maaş ikramiye verilecekmiş
bu sene 2 maaş ikramiye verilecekmiş. geçen seneninkini de vereceklermiş bu yıl. :mrgreen:

Bakariz hocam toplayabiliriz vana kitap yollamistim.bu forumda bir liseye cd set hediye etmistim.okulda bir soyliyim

Bu ömer dinçer keşke 1 yıl benim okulda öğretmenlik yapsada arkasından ne methiyeler düzüldüğünü bi görse :mrgreen:

(kıravat, pilot kalem, hazır çiçek) artık yok böyle şeyler hocam. öğrenciler bu günü takmıyorlar bile.

BTFormator' Alıntı:
Hocam okul sitenizde güzelmiş... Şablonu varsa paylaşabilirmisiniz???

Merhaba Hocam,
Hocam siteyi ben hazırlamadım maalesef, sadece o okulda çalışan bir öğretmen arkadaşım var. İsterseniz o sitenin ziyaretçi defterine ya da iletişim bölümüne bir haber bırakın, ulaşamazsanız ben şansımı denerim

backup_restore' Alıntı:
hocam siz niye öğretmenlikten istifa etmiştiniz? şuan ne işle uğraşıyorsunuz

Hocam hem bizim branşın durumu, hem de özel olarak okulda başıma gelen bir olaydan sonra davalık olmuştuk. Konuyu forumda daha önce paylaşmıştım... Aile sorumluluğu nedeniyle hemen o an bırakmak kısmet olmadı ama daha sonradan Allah yüzümüze güldü çok şükür... Şu an bir üniversitede öğretim görevlisiyim.

Darısı başınıza diyorum.

Buzkırıcı' Alıntı:
Bakariz hocam toplayabiliriz vana kitap yollamistim.bu forumda bir liseye cd set hediye etmistim.okulda bir soyliyim

Bu kampanya için okulda kullandığınız ve işinize yarayan (öğretmenlerin okulda eğitim amaçlı kullanabilecekleri) malzemeler de olur arkadaşlar (kitap, eğitim seti, cd, belgelsel v.s.)

Kampanya hakkında ayrıntılı bilgiyi haber haline getirerek bir belgeye yazdım. Ayrıca ilgili resmin de png (firewoks) biçimini koydum. Bazı arkadaşlar istemişti, genelden de paylaşalım dedim.

Ekli dosyalar

• kampanya_haber.rar
    1.7 MB · Görüntüleme: 35
Geri