ÖSYM Bilişim Personeli Alım İlanı

Kodla Büyü
bote okuduğuma bir kere daha pişman oldum
çocuklara pc açıp kapatmayı öğreteceğime pc başında program yazar mis gibi paramı alırdım
hem de formatör lafını hayatımda hiç duymamış olurdum

o aranılan özelliklerde kiişler vardır muhtemelen ama,, ÖSYM de bunlar kullanılır mı bilmiyorum?? :lol:
ama maaş gayet dolgun,, yönetici 5.534 TL, diğerleride 4.150 TL süper..

ösymnin aradığı o özelliklerde birisi zaten kpss ye girmeye tenezzül etmemiştir.
bu özelliklere sahip biriside kpss ye girmediği için de başvuru hakkına sahip görünmüyor.
saçma bir ilan olmuş bulurlar belki

işin en komik yanı kontenjanın 10 katı kadar başvuru alınıp bir de sözlü sınav yapılacak denmesi;

Sözlü sınav = Mülakat = Torpil :puhaha: :puhaha:

böyle ilanlar gördüğümde nedense aklıma hep "kesin alacakları kişiler bellidir", "torpille, dalavereyle birilerini yerleştirirler" gibilerinden fikikirler geliyor. size de oluyomu aynısı? yoksa hakkaniyete göremi alım yapıldığını düşünüyorsunuz?

Bende istenilen şartta bilgiler olsa (hepsi aynı anda yani) ne işim var ÖSYM'de iş mi yok o kadar birikimi olan adama...Gider özelde takılırım, ne sendika, ne siyaset, ne fosilleşmiş tembeller,...

bu bilgide adam devlette neden çalışsın.özel sektörde köşeyi dönmek varken burada brüt 4100 tl maaşla çalış :wink:

hem bu kadar özellik istenecek, hemde bu şartlar konulacak(sınav-mulakat vs.) , hemde bu kadar maaş haaa
bu özellikleri olan adam verdikleri ücretin en az 2 katını alırlar ya da kazanırlar piyasada. bizim ösym daha bunları öğrenememiş heralde.
gerçi boş konuşuyom kopya skandalından anlamadık mı zaten durumu

Geri