Ücretli makale alınacaktır. Para kazanmak isteyenler okusun

Kodla Büyü

herotürk

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Evet arkadaşlar sadece bu foruma özel bir uygulama düşünüyorum. Başlıktan anlaşılacağı üzere makale alımı yapıyorum.
Hangi kategoride alım olacak?
Sosyal medya (facebook twiter uygulamaları oyunları hakkında bilgi) Bilgisayar ve mobil uygulamalar hakkında ayda minimum 30 makale alımı yapacağım.
Makaleler nasıl gönderilecek:

Makaleleri not defteri yada metin belgesine yazılacak. Ek dosya içerisinde yazıda kullanılacak resimler eklenilecek. Makaleler bilgi@f5blog.net adresine gönderilecektir.
Yazılar nasıl yazılacak.

Yazıların kullanım hakkı tamamı ile size ait olacak özgün yazılardan olacaktır. Yazılar kesinlikle başka sitelerden kopyalama olmamalıdır. Yazılarda vurgulanmak istenilen kısımlar kalın yazı ile belirtilecek. örn: http://www.f5blog.net/dmoz-sikayet-sistemi.html buradaki dmoz kelimesi konu başlığı ile alakalı yazı olduğu için kalın harf ile belirtildi. Yazılar imla kurallarına dikkat edilerek yazılmalı. Yazılar en az 2 adet resimle desteklenmeli ve resim boyutu 500*500 olarak olmasına dikkat edilmeli. Ayrıca resim isimleri konu başlığı ile alakalı olmalı.

Ücretlendirme:
Her makaleniz 0.50tl 50krş olarak ücretlendirelecektir. Biriken para 5tl olduğunda vakıfbank, misli, nesine ve bilyoner hesaplarınıza talep edildikten en geç 24 saat sonra hesabınıza geçilecektir. Aylık en fazla 30 makale gönderme hakkınız vardır. Kabul edilmeyen makaleler makale sahibine geri gönderilecektir ve asla sitemizde yer almayacak. Satın alınan yazıları sizin adınıza açılacak kullanıcı adı ile yayınlanıp sorumluluğu makale yazarına ait olup kullanım hakkı f5blog.net sitene ait olacaktır.
Güncelleme:
Ek olarak: 5000 tekile ulaşan her makaleniz için bir kereye mahsus 1tl ödenecektir.

Konu linkini buradan takip edebilirsiniz: http://www.f5blog.net/ucretli-makale-alimiyapilacaktir.html Elimden geldiğimde burayada girip sorularını yanıtlamayaçalışacağım

Teachnologist' Alıntı:
Bilgi değerlidir sayın hocam 50 kuruşa makale yazmak enteresan geldi bana.
Görüşünüze saygı duyarım Türkiye şartlarında para kazanmakta zor asgari ücretli çalışan birisi olarak.

yurtdışında muadillerine göre çok ucuz.
Ha scrape yapılırsa ayrı, ama özgün yazıya 50 kuruş demek, 50 kuruşluk yazar gerektirir.

Programlayan' Alıntı:
Ha scrape yapılırsa ayrı, ama özgün yazıya 50 kuruş demek, 50 kuruşluk yazar gerektirir.
Yurtdışı ekonomisi ile Türkiye ekonomi şartları eşit değil. Bir almanyada asgari ücret 1000€ iken Türkiye'de 350€. Şimdilik fiyat politikam bu ilerde ne gösterir bilemem.

herotürk' Alıntı:
Programlayan' Alıntı:
Yurtdışı ekonomisi ile Türkiye ekonomi şartları eşit değil. Bir almanyada asgari ücret 1000€ iken Türkiye'de 350€. Şimdilik fiyat politikam bu ilerde ne gösterir bilemem.
Doğrudur yurt dışı fiyatları ile yurt içi fiyatları farklıdır. Lakin verdiğiniz fiyatlar yurt içi için bile komiktir.

Bkz: http://www.r10.net/makale-siparisleri/

Ücret olarak 50 kuruş koyarken 1 makale için; acaba ortalama elektrik tüketiminin maliyetini de hesapladınız mı merak ettim.

girdap08' Alıntı:
herotürk' Alıntı:
Programlayan' Alıntı:
Doğrudur yurt dışı fiyatları ile yurt içi fiyatları farklıdır. Lakin verdiğiniz fiyatlar yurt içi için bile komiktir.

Bkz: http://www.r10.net/makale-siparisleri/
Dedikleriniz doğru olabilir ama imkanım bunu elveriyor. ilerleyen zamanlarda inşallah şartları dahada arttırabilirim.

herotürk' Alıntı:
Evet arkadaşlar sadece bu foruma özel bir uygulama düşünüyorum. Başlıktan anlaşılacağı üzere makale alımı yapıyorum.
Hangi kategoride alım olacak?
Sosyal medya (facebook twiter uygulamaları oyunları hakkında bilgi) Bilgisayar ve mobil uygulamalar hakkında ayda minimum 30 makale alımı yapacağım.
Makaleler nasıl gönderilecek:

Makaleleri not defteri yada metin belgesine yazılacak. Ek dosya içerisinde yazıda kullanılacak resimler eklenilecek. Makaleler bilgi@f5blog.net adresine gönderilecektir.
Yazılar nasıl yazılacak.

Yazıların kullanım hakkı tamamı ile size ait olacak özgün yazılardan olacaktır. Yazılar kesinlikle başka sitelerden kopyalama olmamalıdır. Yazılarda vurgulanmak istenilen kısımlar kalın yazı ile belirtilecek. örn: http://www.f5blog.net/dmoz-sikayet-sistemi.html buradaki dmoz kelimesi konu başlığı ile alakalı yazı olduğu için kalın harf ile belirtildi. Yazılar imla kurallarına dikkat edilerek yazılmalı. Yazılar en az 2 adet resimle desteklenmeli ve resim boyutu 500*500 olarak olmasına dikkat edilmeli. Ayrıca resim isimleri konu başlığı ile alakalı olmalı.

Ücretlendirme:
Her makaleniz 0.50tl 50krş olarak ücretlendirelecektir. Biriken para 5tl olduğunda vakıfbank, misli, nesine ve bilyoner hesaplarınıza talep edildikten en geç 24 saat sonra hesabınıza geçilecektir. Aylık en fazla 30 makale gönderme hakkınız vardır. Kabul edilmeyen makaleler makale sahibine geri gönderilecektir ve asla sitemizde yer almayacak. Satın alınan yazıları sizin adınıza açılacak kullanıcı adı ile yayınlanıp sorumluluğu makale yazarına ait olup kullanım hakkı f5blog.net sitene ait olacaktır.

sen gonder ozgun makalelerini bana, her biri icin nakit 55 kurus gondereyim sana...

Ya arkadaşım ben bir yazı yazdım işine yararsa cevap yazarsın yaramazsa yazmazsın ne gerek var. böyle çoluk çocuk laflara

herotürk' Alıntı:
Ya arkadaşım ben bir yazı yazdım işine yararsa cevap yazarsın yaramazsa yazmazsın ne gerek var. böyle çoluk çocuk laflara

İyi de arkadaşım dilenciye 1 lira versen suratına bön bön bakıldığı bir zamanda makale başına 50 kuruş verip bizleri ne yerine koyuyorsun,
anlat da anlayalım. Oturup özgün bir makale yazacağım, saatlerimi vereceğim, sen de bana 50 kuruş göndereceksin. Sözün bittiği yerdeyiz şu an :verymad: :verymad: :verymad:

"Asgari ücretle çalışıyorum" yazmışsın. Bu foruma eğitim içerikleri yada paylaştığımız sorunlarımız için gelmediğin belli...

Tepki alman çok doğal. Burada yıllardır emeğine saygı gösterilmeyen, bir "teşekkür" kelimesini bile duymayan öğretmenler var. Ve sen çok komik rakamları "benim vereceğim bu kadar" diyerek savunuyorsun, üstelik asgari ücreti öne sürerek bunu söylüyorsun. İşçi istiyorsun ama hakkını veremem diyorsun. Kusura bakma lafta yersin, dalgaya da alınırsın. Buradan sana ucuz işçi çıkmaz.

Yöneticilerden de isteğim, forum amacına uymayan bu tip başlıkları elemeniz...

ben gayet yumuşak yazdım ama basit hesap yapalım.

800 lira diyelim

800/0.5= 1600

1600 makale yazmak asgari ücreti alabilmek için

1600 / 30 = 53 makale yapar günlük.

Makale başı 10 dk harcasan dahi 8 saati aşıyor

Sizin düşüncelerinizi saygı ile karşılıyor ve konunun silinmesini talep ediyorum. Teşekkürler yorumlarınız için.

50 krş. Öğretmene makale yazdıracakmış... 50 tl vereyim de gel benim odaya bi paspas yap.

kapitalist düzenin taşeron yiyicileri sanal ortamda yine kan emmeye devam ediyor demek ki.
ya allah aşkına ne içiyon sen yav soyle de biz de içelim.

Geri