çok ama çok acil word

Kodla Büyü

sevdiceğim

Süper Üye
Süper Üye
arkadaşlar lütfen yardım edermisiniz?
elimde bir word belgesi var. wordde açtığım zaman belge tam 37 sayfa. Ama belgenin birkaç yerinde sayfa 32 den sonra sayfa 34 e geçmiş mesela. yani aradaki 33.sayfa yok. nasıl bulucam bu syfayı veya yazırırken o görünmeyen sayfaları boş yazdırıyor. bunu nasıl düzeltebilirim.

hocam ctrl-a yapıp tümünü seç daha sonra sağ tuş yap yazı tipine gir gizli seçeneğini iptal et. kolay gelsin.

arda hocam teşekkürler yaptım ama olmadı ya da ben beceremdm.sayfa numarası ver deyince 19 dan 21e geçiyor 20. sayfa yok bir de 32 den 34. sayfay33. sayfa yok anlamadım

araya çizelge tablo falan sıkışmıştır belki hocam. Çizim yapıp kenarlık ve gölgelendirme den çizgi yok dediyseniz görülmeyebilir office versiyonuna göre ama dosya özel değilse gönderin yapan biri çıkar. Bazen ufak dalgınlıklar olabilir hocam. kolay gelsin

ilhan79' Alıntı:
araya çizelge tablo falan sıkışmıştır belki hocam. Çizim yapıp kenarlık ve gölgelendirme den çizgi yok dediyseniz görülmeyebilir office versiyonuna göre ama dosya özel değilse gönderin yapan biri çıkar. Bazen ufak dalgınlıklar olabilir hocam. kolay gelsin
teşekkürler hocam dosya özel değil yarın okuldan ekliyeyim.. bakalım

Geri