öğrencilerin girdiği internet sitelerini kayıt eden program?

Kodla Büyü

dijitalyerli

Seçkin Üye
Seçkin Üye
netsupport 10 kurulu bt sınıfında. dersim olduğu gün nöbetçiyim, ve tenefuslerde sınıf açık oluyo. bu yüzden ben sınıfta değilken ya da netsupporttan takip edemediğim zamanlarda öğrenci hareketlerini bilmek istiyorum. bunu kayıt eden program var mıdır? ya da netsuppport içinde böyle bir seçenek var mı? yada başka bir öneriniz varmı?

Netsupport ta web le ilgili menülerden birinde History seçeneği olacaktı. Hangi pc den hangi sitede kaç saniye kalıp yapılan bazı işlemleri takip edebiliyorduk. Text dosya olarak dışarı kaydetme seçeneği de vardı.

Evdeki pc mde netsupport yüklü değil menüleri tam hatırlayamadım. Öğretmen pc si ve netsupport kapatılmadığı sürece takip edebilirsiniz.

okula gidince tekrar bir karıştırayım netsupportu, öğretmen pc den çocukları uzak tutabilmenin bir yolunuda bulmalıyım :)

wire' Alıntı:
okula gidince tekrar bir karıştırayım netsupportu, öğretmen pc den çocukları uzak tutabilmenin bir yolunuda bulmalıyım :)

şifreli ekran koruyucu :D

omd' Alıntı:
wire' Alıntı:

şifreli ekran koruyucu :D
hocam bişeye şifre koydunuz mu çocuklar için daha ilgi çekici oluyor, 2-3 öğrencim var öğretmen bilgisayarını ele geçirmeye çalışan. onlara bir çözüm bulcam artık.

Geri