öğretmenler için bir android uygulama olsa

Kodla Büyü

tekinergun80

Seçkin Üye
Seçkin Üye
öğretmenlerin özellikle okuldaki işlerinde yardımcı olan bir uygulama yapılsa çok iyi olurdu.

Hocam olsa diyorsunda bunu bizim yazmamız lazım. Kendimiz geliştirmeliyiz hazıra konmamalıyız.

Neler mesela hocam? Beraber yapabiliriz, ben kendime yonelik basit bir iki sey yaptim okulla ilgili degil ama. ara ara kullanıyorum.

Mesela ders saati geldiğinde sınıfı ve o sınıfla ilgili girilen önemli notu gösterse

Nöbet günü ve yerini hatırlatsa...toplantıları,belirli gün ve haftalarımızı hatırlatsa

yazılı sınav tarihleri not edilebilir,yıllık planlar , proje ödevi sınıf listesi ek olarak yüklenebilir...

tekinergun80' Alıntı:
yazılı sınav tarihleri not edilebilir,yıllık planlar , proje ödevi sınıf listesi ek olarak yüklenebilir...
hocam söylemiş olduğunuz özellikleri içeren android uygulamaları mevcut. Özellikle not alma hatırlatma gibi uygulamalar var tabi birebir bizimle uyumlu değil.

Bu söylediklerinizi ve en az 20-30 özellik içeren bir uygulamayı bir arkadaşım ile planladık. Arkadaş ile dil konusunda karmaşa yaşıyoruz. Birde google tarafından classroom.google yayınlandı. Şuan durdurduk projeyi. Google işe el attıysa iş bitmiştir diye düşünüyoruz şimdilik

peki classroom.google.com yukarıda sayılan konuları içeriyor mu? Ya da bu özellikleri karşılayabilecek düzeyde bir uygulama önerir misiniz?

tekinergun80' Alıntı:
peki classroom.google.com yukarıda sayılan konuları içeriyor mu? Ya da bu özellikleri karşılayabilecek düzeyde bir uygulama önerir misiniz?
hocam adres belli girip inceleyebilirsin. Aradığın özellikler varmı yok mu bakarsın

Geri