İşletmelerde Beceri Eğitimi Yazılım Geliştirme Dalı Çalışma ve Sınav Soruları

Kodla Büyü

merish

Üye
Farklı kaynaklardan bulduğum sorularla hazırladığım İşletmelerde Beceri Eğitimi dersi sınav soruları. Özellikle yıldızlı derslerden soruları sormaya çalıştım.

Ekli dosyalar

• İŞLETMELERDE BECERİ EĞİTİMİ SINAVI ÇALIŞMA SORULARI KLASİK.pdf
    781.8 KB · Görüntüleme: 1,308
  • İBE SINAV.pdf
    627.9 KB · Görüntüleme: 894
Çalışma konuları olsa anlarım da sanki ilkokul da çalışma sorusu vermek...

Çalışma konuları olsa anlarım da sanki ilkokul da çalışma sorusu vermek...
Hocam maalesef buna bile çalışmadan geliyorlar. Bıraksan sınıfta kalma yok. Sizin öğrenci potansiyeliniz nasıl bilmiyorum ama bizimki berbat. Ayrıca deprem bölgesindeyim. Öğrencilerin çoğu 20 metrekarede 5-6 kişi birlikte yaşıyor. Her yer yıkıntı. Böyle bir ortamda siz nasıl bir çalışma beklersiniz. Anladığım kadarıyla öğrenci potansiyeli iyi olan bir okulda çalışıyorsunuz. Meslek liselerine gelin görün derim.

Hocam maalesef buna bile çalışmadan geliyorlar. Bıraksan sınıfta kalma yok. Sizin öğrenci potansiyeliniz nasıl bilmiyorum ama bizimki berbat. Ayrıca deprem bölgesindeyim. Öğrencilerin çoğu 20 metrekarede 5-6 kişi birlikte yaşıyor. Her yer yıkıntı. Böyle bir ortamda siz nasıl bir çalışma beklersiniz. Anladığım kadarıyla öğrenci potansiyeli iyi olan bir okulda çalışıyorsunuz. Meslek liselerine gelin görün derim.
Meslek lisesindeyim ben de sayın hocam. Sınıfta kalma var. Beceri sınavı %80 + Dosya %20 = 50 olmazsa okulu uzar. Kendi bilir. Size hak veriyorum ama soru yerine ders bazlı konu verilebilir. Atıyorum Prog Tem For döngüsü gibi. İşin sonunda diploma veriyoruz. Ve hiç bir şey bilmeden mezun olan torpili sayesinde işe giriyor. Sonra memleket neden bu hallerde

Son düzenleme:
Meslek lisesi deyim ben de sayın hocam. Sınıfta kalma var. Beceri sınavı %80 + Dosya %20 = 50 olmazsa okulu uzar. Kendi bilir. Size hak veriyorum ama soru yerine ders bazlı konu verilebilir. Atıyorum Prog Tem For döngüsü gibi. İşin sonunda diploma veriyoruz. Ve hiç bir şey bilmeden mezun olan torpili sayesinde işe giriyor. Sonra memleket neden bu hallerde
katılmıyorum memleket bizim elimizde değil...yoneten deiliz...fazla uzatmayacagım sakalları degirmende agartmadım tecrubem var nitekim veriyorum verecegim...

katılmıyorum memleket bizim elimizde değil...yoneten deiliz...fazla uzatmayacagım sakalları degirmende agartmadım tecrubem var nitekim veriyorum verecegim...
memleketin bu halde olmasının tek sebebi bu demedik sayın hocam. bu da bir etken anlamında söyledik. benim de tecrübem var mesele bu ise. sınav falan yapmayalım o zaman. kayıt olan herkese 4. senenin sonunda verelim diplomayı. niye kasıyoruz ki

sana soracak değilim ne yapacağımı. tartışacak değilim deyip laf sokmak. bak sen....
sana da başarılar...

sss.jpg

bari kendi hazırladığın soruları verseydin....

Ekli dosyalar

• aaa.jpg
    aaa.jpg
    22.8 KB · Görüntüleme: 89
Son düzenleme:
İkinizin dediği de haklı tarafları var. Biri doğru biri yanlış değil. Bir cihetten bakınca o diğer taraftan bakınca o haklı. Birbirinizi üzmeye de canınızı sıkmaya da değmez

Arkadaşlar ben de Nasrettin hoca olayım. Sen de haklısın sen de haklısın. Yapacak bir şey yok. Bir gülümseme olsun yeter. 😊

Geri