Kodla Büyü

yeniden123

Aktif Üye
Hocalarım merhaba, bir kaç ay önce araç almaya niyetlendim bazı durumlardan dolayı vazgeçtim . Şuan ikinci el bir araç bakıyorum yakın zamanda ihtiyaç ya da taşıt kredisi kullanan varsa en uygun hangi banka acaba ? İhtiyacım olan 200 bin kadar . Netten baktım fakat nette yazan oranlar ile şubeler farklı olabiliyor hepsini gezemedim.

Son düzenleme:
Hocalarım merhaba, bir kaç ay önce araç almaya niyetlendim bazı durumlardan dolayı vazgeçtim . Şuan ikinci el bir araç bakıyorum yakın zamanda ihtiyaç ya da taşıt kredisi kullanan varsa en uygun hangi banka acaba ? İhtiyacım olan 200 bin kadar . Netten baktım fakat nette yazan oranlar ile şubeler farklı olabiliyor hepsini gezemedim.
Hocam tasit kredisi yerine kredi kartla satan yer de istediğin araba varsa oran daha uygun oluyor

Benim de araçla ilgili bir sorum var.
1000 cc 3 silindir benzinli motorlar nasıl?
2024 Yeni Ford Turneo için.

Bu gün baktığım kadarıyla Akbank 4.04 ile taşıta en düşük

Bayiler kredi kartına taksit yapıyor 3.80 12 ay bu hundai(araç markasına göre değişiyor)

İhtiyaç da ise gittiğim en düşük 4.47 Kuveyt Türk
Kısacası durumlar karışık benim kafam gibi 😐

Orta dogu da insanların neden bu kadar süründüğünü hep merak etmişimdir.Osmanlı döneminden beridir
böyle.Alım gücü yok savaş var.Irak da savaş cıkarıyorlar suriyede savaş cıkarıyorlar irana saldırmak istiyorlar
nedense hep orta dogu insanı savaş ve sefillik ile uraşıyor nedenini merak ediyorum.Mehdi mesih gelecek diye
diye ölüp gitti çoğu.İktidarlar mehdi edası rolünde düzenbazlar.Bu insanlar hep sefillik içinde mutlu olmak derdindeler.
siz krediden bahsediyorsunuz?sorunlar kredisiz de çözülmeliydi?Ekonomi uçuşta diyenler neredeler?Kanla beslenip
gazze diyen düzenbazlara mı inanılacak.Ben bu sürülere munafık ordusu diyorum.

" Hep merak etmisimdir" demişsiniz cevap belli benim nazarımda ama şimdi hiç o konulara girmek istemiyorum hocam. Çoğunluk istiyor ve biz bu hayatı yaşıyoruz. Yorulduk...

Geri