İl zümre yevmiye ve yolluk

Kodla Büyü

ntopcu2

Aktif Üye
"Söz konusu zümre toplantılarına katılacak yönetici ve öğretmenlerin aynı gün görevli izinli sayılmaları ve yevmiyelerinin ilgili harcama kaleminden kurumlarınca karşılanması Müdürlüğümüzce uygun görülmektedir."

arkadaşlar merhaba ilçe zümre başkanıyım il zümreye katıldığım için bu yazıya göre ayrıca bir yevmiye verilmesi mi gerekiyor? Yolluk vs. talep edebilir miyim? İlk defa ilçe zümre başkanı olarak görev yapıyorum bilgisi olan yardımcı olabilirse sevinirim.

Valla bende hep gidiyorum ama yolluk vermiyorlar diye biliyorum.Daha önce başvuranlar olmuştu başvuru kabul edilmedi.

talep edebilirsiniz. Eğer merkez ilçede değilseniz. Talep ederken bu yazı, toplantıya katıldığınızı gösteren imza sirküsü ve yolluk yevmiye çizelgenizle talepte bulunabilirsiniz. eğer kendi aracınızla gittiniz ise ilinizin otobüs-dolmuş rayic bedellerine göre yolluğunuzu alırsınız.

Bizim ilçede imza sirküsünü ilçe milli eğitim müdürlüğünde bu işlere bakan memura veriyorlar. Onlar gerekli işleri hallediyor. Neyle gittiğinizin bir önemi yok.

ben de denemek için dilekçe yazdım, 5-6 ay sonra kabul oldu, ondan 5-6 ay snrada 29 tl yattı hesabıma. ortalama 40 km git gel 80 km

An itibariyle yapacak bir şeyiniz yok hocam. İlgili birime ulaşıp durumu anlatın samimi olarak, şahsi fikrim...

artık pazartesi giderim il zümresi başkanı okulda olursa konuşuruz. geçen sen de diğer bir ilçe gelmemişti. ancak mazeretimiz var, ancak yine de görüşelim.

Hiçbir şey olmuyor. Şimdiye kadar niye gelmedin diye sorulan da duymadım ben. Hatta test etmek için son bir - iki senedir ildeki zümre toplantılarına gitmiyorum. Ne olacak diye merak ettiğim için bir deneme yaptım. Kimse de böyle biri vardı nerede demedi. İlginç.

Geri