İlsis sayfasında kullanıcı adı ve şifre bölümüne yazılmıyor. Pasif durumda.

Kodla Büyü

cans

Site Gezgini
Arkadaşlar ilsis sayfasında sol taraftaki kullanıcı girişi bölümünde kullanıcı ve şifre bölümleri pasif durumda bi şey yazamıyorum. Nasıl çözebilirim?

internet özelliklerini tıkla,
gizlilik menüsü
açılır pencereleri engelle yi boş bırak,
veya tümden internet seçeneklerini sıfırla.
eminim çalışacak.

discovry' Alıntı:
internet özelliklerini tıkla,
gizlilik menüsü
açılır pencereleri engelle yi boş bırak,
veya tümden internet seçeneklerini sıfırla.
eminim çalışacak.

bunlarıda yaptım olmadı yine.

vista kullanıyorsan başlat menüsünden eklentisiz internet, veya 64bit internet birini aç.
gerçi xp de de var.
internet sağ tıkla
eklentisiz internet seçeneğinden dene,
bunlar da olmuyorsa hocam geri yüklemeyi çalıştır en geri tarihlerden birine al veya format çek gitsn....

başka türlü iflah olmaz.
formattan bıktıysanız acronis le yedekleyin, daha özgür çalışın. ben ayda bir çökertiyorum. acronisle 8 dakikada geri yüklüyorum. korkmadan çalışmak için tek yöntem.

Başlat'dan Çalıştır'a gelin.
Aç kutusuna regsvr32 jscript.dll yazarak Enter'a basın. Gelen uyarı penceresini Tamam butonuna basarak kapatın.
Aç kutusuna regsvr32 Vbscript.dll yazarak Enter'a basın. Gelen uyarı penceresini Tamam butonuna basarak kapatın.
sorun çözülmüştür. :+1:

atsl' Alıntı:
Aç kutusuna regsvr32 jscript.dll yazarak Enter'a basın. Gelen uyarı penceresini Tamam butonuna basarak kapatın.
Aç kutusuna regsvr32 Vbscript.dll yazarak Enter'a basın. Gelen uyarı penceresini Tamam butonuna basarak kapatın.
evet arkadaşlar sorun çözüldü.
teşekkürler atsl...

atsl' Alıntı:

bunlara hata mesajı veriyor anlamadım gitti yaa

atsl' Alıntı:
Allah razı olsun sabah milli eğitimde rezil olacaktık imdadımıza yetişti... :D

Re:

ankirali' Alıntı:
evet -başlat -çalıştır.. yolunu izleyerek sorun bende de çözüldü. kafama takıldı bu neden oluyor?

javascript ve vbscript ayarları bozulmuş bu dll ler javascript ve vbscript yönetmekten sorumlu komutla yeniden sisteme eklenince dlller sorun çözülüyor.

regsvr32 registrye dll kayıtları yapmaktan sorumlu bir komut ,

java ile vb neden bozulur acaba ?

Geri