İndirimplus.com sitesi

Kodla Büyü
Bahsettiğiniz sitede PAINT ZOOM Mucizevi Sprey Boya Yapma Makinası 90 TL ye satılıyor ama Google da aratırsanız örneğin http://www.paintzoomsatinal.com/ sitesinde de zaten 90 TL. Yani klasik hile önce fiyatı arttır sonra indirim yap :)

verdik ya link işte 300 küsur lira 755 lira değil .

224 dolar diyor.. kdv dahil mi belli değil. neyse sanki siteyi savunuyomuşum gibi oldu. sizin tavsiye edeceğiniz site varmı hocam ?

Sitede satılan Nikon marka fotoğraf makinesinin teslim süresi 7 gün ve bu ürün refreshible bir üründür. Ürün amerikadan gelmektedir ve türkiye garantisi olmayıp sadece amerika sınırları içinde 1 yıl garantisi vardır. Refreshible ürün; sıfırlanmış ürün anlamına gelmektedir. Amerikada müşteri memnuniyeti üst seviyede tutulduğundan müşteri kullanıp beğenmediği ürünü iade edebilmektedir. İade edilen ürünler fabrikaya gönderilip kusurlu yerleri değiştirilerek orijinal kutusuna konmadan uluslararası satışa açılmaktadır. Nikon s6000 Türkiyede nakit satış fiyatı 500 TL civarıdır. Sizin alacağınız nikon kullanılmış ürün. Amerikadan Fedex Kargo ile gönderilip Türkiyeye ulaştığında MNG Kargo ile size Ücretsiz KARGO olarak gönderecekler. Ürünlerinin refreshible ürün olup olmadığını anlamak için hangi kargo şirketiyle çalıştığını sorun ve size MNG Kargo cevabını versinler :D ebay.com'dan aynı ürünü daha ucuza alabilirsiniz. Ben de öğrenciyken yurtdışından getirtip çok ürün satmıştım türkiyede sahibinden.com ve gittigidiyor.com üzerinden. Bakın yenilenmiş, sıfırlanmış bir ürün gittigidiyorda kaç liraya satılıyor ---> http://urun.gittigidiyor.com/NIKON-12MP ... ZZ35235648

ebay.com'dan alışveriş yaparken nelere dikkat etmeliyiz. gümrük, teslimat süresi falan... oradaki ürünlerin sıfır olduğunu nasıl anlıcaz...

Ebay.com'dan alışveriş yaparken shipping bölümünün Worldwide olmasına dikkat edin. Yani kargo bölümünün "Türkiye"yi kapsaması gerekiyor. Gümrük falan ödemiyorsunuz. Teslimat süresi toplamda maksimum 15-17 gün. genellikle swisspost.com isimli kargo şirketi kullanılıyor.

arkadasim ,
Sadece sana cevapyazmak icin üye oldum :D
alisveris yaptim.site 3d secure var.Yani adamlari t...saklari karpuz gibi.3d almak her baba yigidin harci degil.
Adamlarin ürünlerin resimlerinin altinda bilgileri ayrintili yazili.Yenileme satiliyordu ancak son bir kac aydir satilmiyor.satilinca yaziliyor zaten.
ben en son nikon s 6000 aldim.dubaide 160 dolar.ancak garantisi yoktu.indirimplusdan 299 tl ye aldim.usadan 4 günde geldi.
daha öncede isitici ve bebek telsizi aldim.
Korkmadan rahatlikla alabilirsin...
tsk unutma :)

cihaz almak sorun değil de arıza çıkarsa ne yapacağız.. hiç garantiden bahsetmiyorlar.
fotograf makinesi almayı düşünüyorumda sizce hangi siteden hangi modeli alıyım..(nikon s6000güzele benziyor sizce?)

yasarsahbaz hocam sanıyorum ki siteyide ürünleri de iyi incelememişsiniz. Bu sitede satılan tüm ürünler Sıfır açıklamalarında da detaylıca belirtilmiş. ABD'den gönderilen her ürün senin deyiminle refreshible değildir. Zaten onuda yanlış yazmışsın doğrusu refurbished olacak. Ürünler tamamen sıfır. Tavsiye ederim çünkü arkadaşlarım ve ben toplam 4 makine aldık ve gayet memnun kaldık. Sadece bir arkadaşımızın ki 2 gün geç geldi desteğe mesaj atı sorduk hemen ilgilendiler sorun kargo şirketinin iş güzarlığından kaynaklanmış. Artık sürekli takip ettiğimiz bir site haline geldi, Tavsiye ederim

Ben ürünleri iyice inceledim Aturil arkadaşım. ürünlerinde kocaman kocaman şu ibare var; "TÜM ÜRÜNLERİMİZ YENİ SIFIR VE KUTULU OLARAK ADRESİNİZE GÖNDERİLİR. ÜRÜNLERİMİZİN 1 YIL ABD GARANTİSİ VARDIR."

1 yıl garantili ürün demek; ABD'li kullanıcının kullanıp kullanıp fabrikaya iade ettiği ürün demektir.

en önemlisi ise; nerde "uluslararası garanti" ibaresini görürseniz, oradan kaçıp uzaklaşın. Türkiyede garantisi yok o ürünün. Eğerki ürününüz arızalanırsa; 18 dolar kargo ücreti ödeyip ürünü ABD'ye gönderiyorsunuz, ürününüz size 16-20 gün içinde aynen gönderdiğiniz haliyle iade ediliyor. Lütfen işi bilen ve bu ürünleri ABD'den getirtip kullanan arkadaşlar yorum yapsınlar.

Olay bitmiştir, Öğretmen15 arkadaşımın dediği gibi "reklam kokan hareketler bunlar"

ben zamanında 470 tl ye 3.2 mp canon a520 makina aldım , garantisi önemli dedim , gittim güvenilir bir yerden aldım, 4 kere bozuldu 4 kere garantiye (erkayalar istanbul) gönderdim ama yok , yapamadılar , yaparız 200 tl alırız garanri süresi dolmuş dediler , sonra istedikleri dil ile konuştum ücretsiz tamir ederiz dediler , gönderdim ve gönderdiğim gibi bozuk geri gönderdiler , işte canon işte erkayalar.

Şimdi arkadaşlar önerilen siteler güvenilirmi ki?Yani bu fiyat normal zaten internetten iyice araştırın diyen arkadaşlara söylüyorum.Tavsiye edilen siteler güvenilirmi ki?

arkadaşlar ben de canon sx130 araştırıyordum, 550tl civarı piyasa fiyatı var, ama bu sitede 379tl diyor, araştırdım REFURBİSHED olmadığını söylüyorlar, amazon.com a baktım 380tl fiyatı, bunu kullansalar bile kar edemiyorlar ki, biraz daha araştırayım, bu siteden alıp almayacağıma karar veririm

Arkadaslar ,
Site tamamen guvenli bir sitedir...
Urunu begenmediginiz veya arizali cikarsa iade edebilmektesiniz...
Iade sartlari site belirtilmis...

ben de bu siteden birçok kez alışveriş yaptım en son oyuncak helikopter ile armut koltuklardan aldım. ama ben direk satıcı firmaya mesaj attım her defasında onay için ama güvenli bir site, herhangi bir sorunla karşılaşmadım...

ben 19.08.2016 tarihinde bir kaç ürün aldım ürünün yarısı geldi önemli olanlar gelmedi .Şikayet yazdım ,mesaj yolladım cevap verende olmadı halen bekliyorum.

Geri