İnternet Kafe Denetim Kontrolörlüğü Acil Cevap

Kodla Büyü

die4you

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar bu internet kafe denetim işini iki senedir ben yapıyorum yanımda ne bir polis nede görevlendirilen başkan geliyor ve de herhangi bir ücret almıyoruz. Benim sorum şu kaymakamlığın yapmış olduğu görevlendirmeye iki senedir ben yapıyorum birazda başkalarına verin diyebilirmiyim. Bu işin bir prosedürü yolu varmıdır yada bu şekilde yapan acil cvplarınızı bekliyorum

valla kolay gelsin hocam, ben polis ve kalem müdürüyle birlikte gidiyordum. Tayin oldum sonunda kurtuldum. Bir sürü it kopukla muhattap oluyorsun...

ben şimdiye kadar hiç yapmadım neye göre yapılıyor bu görevlendirmeler , kimimiz yapıyor kimimiz yapmıyor?

Hocam birinci dönemde bana gönderilen valilik görevlendirmesinde sadece benim adım yazıyordu.Milli eğitime gittiğimde bu işi tek başıma yapacağım söylendi bana.Bende bu durumu müdürüme söyledim.Sağolsun milli eğitimi arayıp ben öğretmenimi hergün yollamam dedi.Daha sonrada ilçedeki bütün BT öğretmenlerine görev paylaşımı yapıldı.Sİzde de bu şekilde yapılabilir hocam.

Hocam dilekçe felan olmaz, kaymakamın çevre dostları aracılığı ile tatlı dil ile söyletmek, başka çözümü yok.

Hocam bunun kurulu olması lazım. ilçe merkezinde iseniz yanınıza 2-3 polis memuru ve yazı işleri müdürü yada yazı işlerinden bir memur gelmesi lazım.5 yıl yaptım bu görevi ve hiç bir zaman tek başıma yapmadım. şimdi tayin oldum ve kurtuldum..

Hocam neden tek başınıza gitmeyi kabul ediyorsunuz ki. Ben de ilçede tek bilişimci kaldığım sene yazı işleri müdürü ve polis ile gitmiştim. Sonuçta sizin yapacağınız şey bilgisayarda ip logları tutuluyor mu, kamerası var mı, 1 haftalık görüntüler tutuluyor mu vs. incelemeyip raporu doldurmak. Gereğini yapmayanlara cezayı siz kesemezsiniz sonuçta.

Hocam teorik olarak tek başına yapamassın. Tutanağa en az 3 kişi imzası lazım. 1-sen 2-polis 3- kalem müdürü
idareye durumu bildiren bir desmi yazı yaz. kayda geçsin. Yanna birileri görevlendirilene kadar sakın tek başına çıkma.

Biz 2 bt öğretmeni, kalem müdürü, 2 polis ... vede hepimiz polis otosunda dolanıyorduk. Kimse seni tınmaz yoksa. Çünki adamlar yönetmeleği de yasayıda biliyor. ..
Tek başına gittiğin zaman beni tehdit etti, benden rüşvet istedi deseler kendini savunacak dayanağın yok. Çünki denetleme işini komisyon yapar. Tek kişi yapamaz.

Geri