İnternet ve program filtreleme?

Kodla Büyü

semantic

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar resmi dairedeki bir müdür arkadaşım memurların bilgisayarlarında sadece bir iki sitenin açılmasını ve office programları haricinde başka programların çalışmamasını istedi. Bu işi yapabilecek kullanışlı bir program bilen varmı?

İnter Filtre kelime bazında yasaklıyor sanırım. Tam olarak istediğim; çalışmasını istediğim program ve web sitelerini girdiğimde diğer bütün siteleri yasaklayacak ve diğer programları çalıştırmayacak.

Hocam kelime, program ve istemediğin site bazında da yasaklıyor...kur bir incele derim...

Muhalif hocam inter filtreyi daha önce denemiştim istediğim özellik bu programda yok. Ben istiyorum ki örneğin; meb.gov.tr dışında başka hiçbir site açılmasın ve word, excel dışında hiçbir program çalışmasın.

semantic' Alıntı:
Muhalif hocam inter filtreyi daha önce denemiştim istediğim özellik bu programda yok. Ben istiyorum ki örneğin; meb.gov.tr dışında başka hiçbir site açılmasın ve word, excel dışında hiçbir program çalışmasın.

ne yaptınız hocam bulabildiniz mi? bu senede benden böyle bir şey bekleniyor? yeni başlık açmak istemedim..
bu konuda yardımcı olabilecek var mı?

Girmeyin dese çözüm olmaz mı acaba? Laftan anlamıyor muyuz ne?

Install Block var. Çok kullanışlı. Ancak engellemek istediğin her programı ve siteleri programa yazman gerekiyor.

Geri