İphone4 8gb mı?Galaxy S3 Mini mi?

Kodla Büyü

baysukru

Aktif Üye
Arkadaşlar bu iki telefon arasında kaldım.Özellik olarak hemen hemen herşeyleri aynı fakat fiyat olarak S3 mini 200tl kadar ucuz.Sizce iphone için değer mi?
belki iphone4s alın diyceksiniz ama benim için çok pahalı te.İkisi arasında hangisini tercih etmeliyim...

LG L9 P760 şiddetle tavsiye. Gerçi Herkese kendi kullandığı güzeldir.

İos 7 çıktıktan sonra İphone 4 işkence haline gelebilir. Telefonda oyun oynuyorsanız 8 gb yetersiz. Mesela Asfalt 7 yaklaşık 2 gb yer kaplıyor. Ama yine de S3mini yerine tercih edilebilir..

hbasdereli' Alıntı:
İos 7 çıktıktan sonra İphone 4 işkence haline gelebilir. Telefonda oyun oynuyorsanız 8 gb yetersiz. Mesela Asfalt 7 yaklaşık 2 gb yer kaplıyor. Ama yine de S3mini yerine tercih edilebilir..

ios 7 istemezseniz güncellemeyebilirsiniz. Üstelik yeni güncelleme geldiğinde tüm özellikler alt modeller için geçerli olmamaktadır. Ben daha güncellemeden dolayı yavaşlık problemi çeken duymadım. Android 4.2 sürümleri dahil samsung modellerinde hafıza kartına uygulama yüklenemiyor. ki iphone 4 ile s3 mini kıyaslanamaz bile bunun için yorum dahi yapmayacağım.

wswswq' Alıntı:
hbasdereli' Alıntı:

ios 7 istemezseniz güncellemeyebilirsiniz. Üstelik yeni güncelleme geldiğinde tüm özellikler alt modeller için geçerli olmamaktadır. Ben daha güncellemeden dolayı yavaşlık problemi çeken duymadım. Android 4.2 sürümleri dahil samsung modellerinde hafıza kartına uygulama yüklenemiyor. ki iphone 4 ile s3 mini kıyaslanamaz bile bunun için yorum dahi yapmayacağım.
İphone 4 var kardeşimde iOS 6.1 yüklü alet kağnı gibi ama iOS 5.1 de gayet akıcıydı. Apple iphone 4ten desteğini çekene kadar illaki yeni iOS sürümünü yüklemek zorunda kalırsın çünkü telefonu restore etmek istediğinde eski sürümleri imzalamıyor. Ama s3 mini ile kıyaslandığında kesinlikle iphone 4 bence.

Geri