İSTANBUL BT ÖĞRETMENLERİM MAHKEME YOLUNDAYIM...

Kodla Büyü

smurna

Site Gezgini
resen atama ile kararnameleri okula gelen arkadaşların bana özelden ulaşmalarını rica ediyorum. Kendim resen atamanın iptali için itiraz dilekçeme il memden cevap alamadığımdan dolayı sendika avukatları ile idari mahkemeye başvuruyorum, bilindiği gibi mahkemeye başvurmak için 60 günlük süre dolmadan harekete geçmek gerekiyor, il memden ve bazı kaynaklardan öğrendiğim kadarıyla kesin çözüm mahkemeye yapılacak başvurulardan geçiyor, ilgili şube müdürü sene sonunda yeni okulunuza gidersiniz diyorsa, demek ki geri vites atacağı yok, bir şekilde yaptıklarını sonuca bağlamak için gelişmelere göre kılıfını uyduruyor... devamını uzatmıyorum, yaz yaz bitmez, herkes bişeyler biliyor, herkes kendi içinde birçok şeye şahit oldu, bu saatten sonra ben şahsım olarak mahkeme yoluna gidiyorum, özellikle mahkemeye başvuracak arkadaşlardan özelden ulaşmalarını bekliyorum, özelden telefon numaranızı yazarsanız, sizi arayacağım... saygılarımla...

smurna' Alıntı:
resen atama ile kararnameleri okula gelen arkadaşların bana özelden ulaşmalarını rica ediyorum. Kendim resen atamanın iptali için itiraz dilekçeme il memden cevap alamadığımdan dolayı sendika avukatları ile idari mahkemeye başvuruyorum, bilindiği gibi mahkemeye başvurmak için 60 günlük süre dolmadan harekete geçmek gerekiyor, il memden ve bazı kaynaklardan öğrendiğim kadarıyla kesin çözüm mahkemeye yapılacak başvurulardan geçiyor, ilgili şube müdürü sene sonunda yeni okulunuza gidersiniz diyorsa, demek ki geri vites atacağı yok, bir şekilde yaptıklarını sonuca bağlamak için gelişmelere göre kılıfını uyduruyor... devamını uzatmıyorum, yaz yaz bitmez, herkes bişeyler biliyor, herkes kendi içinde birçok şeye şahit oldu, bu saatten sonra ben şahsım olarak mahkeme yoluna gidiyorum, özellikle mahkemeye başvuracak arkadaşlardan özelden ulaşmalarını bekliyorum, özelden telefon numaranızı yazarsanız, sizi arayacağım... saygılarımla...

Hocam sizi medeni cesaretinizden dolayı tebrik ediyorum.
İnşallah mücadelenizde başarılı olursunuz.

Yaşanan aksaklıkların hala giderilmemesi yüzünden ben ve birkaç arkadaşım daha dava açaçağız.Bizde sendika avukatları aracılığıyla davaları açıyoruz.

bunun medeni cesaretle ne alakası var? asıl bunu yapmayan kadrolu arkadaşın aklından şüphe ederim. Umarım hepiniz için bir kıvılcım olur.

Cemal TANER' Alıntı:
sen dava actin mi hasari hocam
Yok hocam ben açmadım. Bizlere gönderilen yazılarda seçilebilecek boş okullar vardı. Aynı yazıda eğer tercih yapmazsanız valilik sizi boş bir yere atayabilir diyordu. Ayırca tercih etmek istiyorum ve istemiyorum şeklinde dilekçeler vardı.

Ben dilekçe vermeden resen atanıp göreve başlayanlardanım. Özellikle ben göreve başladıktan sonra atamaların durdurulması ile ilgili yazılar gelince ,il mem de bunu sorışturdum ne olacak gibisinden bana tek söylenen dava ile ancak bu işin olacağı idi. Haftaya bende davayı açıyorum. İnş hayırlısı olur.

smurna' Alıntı:

Kardeş mesaj atamadım ama bende sana "bende telefonları yok buradan bulursun" diyecektim.

Hadi hayırlısı olsun.

ben de resen başka okula atanan ve okula gitmeyenlerdenim. şu an kendi okullarımızın kadrosunda bulunduğumuza göre mayıstaki il içi atamalarda istediğimiz okula tayin isteyebiliyor muyuz??? Bilgisi olan var mıdır???

ist_koord' Alıntı:
smurna' Alıntı:

Kardeş mesaj atamadım ama bende sana "bende telefonları yok buradan bulursun" diyecektim.

Hadi hayırlısı olsun.

Sağolasın kardeş, Bayrampaşa daki mücadeleyi bırakmayan Öğretmenime ulaşabilseydim daha iyi olacak, öğretmenimi bana yönlendirebilirsen mutlu olurum. Saygılar.

turnoff' Alıntı:
Bende dava açacağım hocam. Dilekçeme cevap gelmedi. Süreci nasıl başlatacağım.

Süreci başlatmadan önce sendika üyesi olman işlemlerin sağlıklı yürütülmesi açısından önemli, telefon numaranı özelden mesaj atarsan ayrıntıları konuşuruz sayın öğretmenim. Mücadele edecek, bu davayı sonuna kadar bırakmayacak arkadaşlara sesleniyorum, mahkemeye vermek size birşey kaybettirmez, beklemek çaresizliğe götürür bizleri, bana ulaşan arkadaşlar var, ayrıntıları konuşuyoruz, haftaya ne olursa olsun, mahkeme yoluna gidiyorum, biliyorum ki mahkeme lehime kararı verecektir. Saygılar.

gelişmelerden haberdar ederseniz bende memnun olurum.. sizi tebrik ediyorum.artık bir yerden başlamak gerekiyordu zaten

Geri