İstanbul icin btr görevlendirmesi başvurular basladimi

Kodla Büyü

serdar2424

Üye
İstanbul'da btr gorevlendirme başvuruları basladimi idaremiz hiçbir yazıyı bizle paylaşmıyor gelen yazıyı göremiyorum bu yüzden bilgilendirirseniz sevinirim size btr ile ilgili bilgi geldimi

Yazı bu:

2533b876-26a9-4786-95c0-70e376c2c4e9.jpeg

Arkadaşlar btr başvurusunu kaçırdım, idare değişti bir sürü karışıklık başvurunun bitiş tarihini bilemedim. Tekrar görevlendirme yapılır mı?

18 saat dersi olan bir öğretmen, hem kendi okulunda hem de 2. bir fatih projesi okulunda BTR görevlendirmesi de varken, ilçe içinde başka bir okula 21 saatten fazla olacak şekilde ders tamamlama için TAM ZAMANLI görevlendirilebilir mi?

Son düzenleme:
18 saat dersi olan bir öğretmen, hem kendi okulunda hem de 2. bir fatih projesi okulunda BTR görevlendirmesi de varken, ilçe içinde başka bir okula 21 saatten fazla olacak şekilde ders tamamlama için TAM ZAMANLI görevlendirilebilir mi?
Hocam bu öğretmen ilde ilçede tek kalmış bir öğretmen mi🥰ıssız bir adaya düşmüşüz yanımıza aldığımız 3 şeyden biri bu öğretmen mi🥰öyle üst üste bir sürü görevlendirme olmaz Hocam

Hocam bu öğretmen ilde ilçede tek kalmış bir öğretmen mi🥰ıssız bir adaya düşmüşüz yanımıza aldığımız 3 şeyden biri bu öğretmen mi🥰öyle üst üste bir sürü görevlendirme olmaz Hocam
Hocam 21 saat üzerinde ilçe görev veremez değil mi?

Geri