Şu anda iki ayrı tv de öğretmenler evlenme programı katılmış

Kodla Büyü
Internet' Alıntı:
boteakif' Alıntı:
Öğretmenin tvde evlenme programına katılıp kötü örnek olduğunu düşünenlere şunu sormak istiyorum. Ben sigara yasağı çıktı çıkalı hemen hemen her okulun hemen duvar dibinde bir sürü öğretmeni teneffüslerde sigara içerken görüyorum ve her gün. Bu öğretmenler daha mı iyi örnek programa katılan arkadaşlardan?

hocam alakasız bi yerden vurdun, konu neydii sen ne dedin ?
Neden alakasız olsun hocam, yukarıdaki yorumların hepsini okumadın sanırım. Bazı arkadaşlar öğretmenin örnek olması gerektiğinden o yüzden bu tür programlara katılmasının iyi örnek teşkil etmediğinden bahsetmiş ben de madem örnek olmaktan bahsediliyor sigara içenlere kimse karışmıyor bu ne yaman çelişki diyorum. Yani sigara içene karışan yok ama öğretmen tvde evlenme programına katılmış aman ne kötü öğretmen, aman öğretmen hiç bunu yapar mı, müdür kenara çeksin konuşsun.

Sayın beyler o programlarda sivrilmiş adayların çoğunun cast ajanslarından ve çevreden toparlanmış, sönük sinmiş olanlarının ise gerçek talipli ve aday olduklarını incelemelerim sonucunda anladım,
o öğretmenim diye çıkan kişiler yüksek ihtimalle öğretmen değilllerdir, ya da dershanede öğretmenlik yapan öğretmenlik mezunu değilllerdir.

evlenme programına katılıp adabıyla duran öğretmen, herhangi bir bilgi yarışmasına katılıp şebeklik yapan öğretmenden daha mı kötü örnek oluyor acaba? programa katılıp mantıklı bir birey gibi davranan bir öğretmenin mi sizi temsil etmesini istersiniz, kenan ışıkla yarışmaya katılıp ajdar gibi davranan bir öğretmenin mi?

öğretmen ÖRNEK OLMADI diyen arkadaşlara, bu tarz programlara katılanlara da bir örnek gerekmiyormu?

farklı bir bakış açısı.. şimdi bu evlilik programına katılan ben olsam ve kendimi tanıtırken desemki, bilgisayar öğretmeniyim ama dersimi elimden aldılar, formatör diye tamirci yaptılar, okuldan okula attılar, idareci gibi okulda tutup hizmetliden daha az maaş verdiler... o zaman olumsuz düşünen arkadaşlar ne derdi acaba ???

biseydicemm' Alıntı:
ya şu öğretmenleri toplumun örnekcileri gibi görmekten vazgeçin artık.her insan gibi onlarında zaman zaman mayyakça dans edip sapıtmaya dağıtmaya hakları var her diğer insanlar gibi! bi kalıba sokup şu ne der bu ne der mantalitesi bi insanın hayatını karartmaya yeterde artar bile. İnsan nerde nasıl mutlu oluyorsa onu yapsın.kime ne evlenme programına çıktıysa yahu! Yalnızlığın nemenem bişey olduğunu 4 yıl yalnız yaşayan bana sorun! eşimle tanıştıktan sonra renkler bile değişti.Bırakın insanlar mutluluğu gerekirse uzayda arama lüksleri olsun.Örnekliğinizi okulda gösterin kafi
:++:

Internet' Alıntı:
Sayın beyler o programlarda sivrilmiş adayların çoğunun cast ajanslarından ve çevreden toparlanmış, sönük sinmiş olanlarının ise gerçek talipli ve aday olduklarını incelemelerim sonucunda anladım,
o öğretmenim diye çıkan kişiler yüksek ihtimalle öğretmen değilllerdir, ya da dershanede öğretmenlik yapan öğretmenlik mezunu değilllerdir.
7/24 bu programları izliyorsunuz galiba...

SerkanF1' Alıntı:
Internet' Alıntı:
7/24 bu programları izliyorsunuz galiba...

hı hı izliyorum, canlısını tekrarını internetten özetini, :p
hatta 28Milyon defa başvuru yaptım, mail attım, faks çektim, takipçisiyim :-1:
allahıım yaaa :verymad:

Utanmayın hocam, izleyebilirsiniz. Bişey dediğimiz falan yok. Herkes hoşlandığı programları izlemekte özgür. :++:

Ben o programlara katılanların BAZILARININ reyting için çıkarıldığını düşünüyorum. 24-25 yaşında barmen fiziği yerinde yakışıklı bi bey bile katılmışdı o adamın normalde eş bulamayıp oraya çıkması inandırıcı gelmedi. Hatta 20-21 yaşında çıkan bayanlar oldu. Be hanım otur evinde zaten seni istemeye gelir illa mahalleden cevreden tanıyan gören birileri. Ha ama amaç pazarlık edip evi arabası olana varmaksa o ayrı..

Geri