Şu güzel ortamı bozmak isteyenler buyrun adresim

Kodla Büyü
Ben de tam bu seviyesizlikler yüzünden forumdan ayrılmayı düşünüyordum umarım bundan sonra düzelir... Yerinde bir karar...

3-5 kendini bilmez için canınızı sıkmaya değmez hocam.Her zaman için yanınızdayız...

Ne yazarsanız ne söylerseniz söyleyin, o insanın anladığı kadardır. bunu bilir bunu söylerim kendinizi üzmenize, bu kadar yıpratmanıza gerek yok, bbnet in ne kadar iyi bir iş olduğunu konuşmaya gerek yok, sizi destekleyen ve size saygı duyan insanların hatırı için bazı şeyleri görmeyin, duymayın. açık adres vermek bence doğru olmamış,konuyu çok bilmiyorum olayı çok kişiselleştirmeyin derim...

Bu forumu yürüten, bu kadar insanın yararına sunan, burada paylaşım yapan tüm meslektaşlarımdan Allah razı olsun.
her gün en az bir kez bu foruma bakmazsam bi eksiklik hissediyorum.
ortam bozuluyora suçu önce kendimizde arayalım arkadaşlar.
saçma sapan konular açıldığında saçma olduğunu söylemek için bile cevap yazmayalım lütfen.

Üyelik ücretli olsun.. Toplanan parayı da ister yöneticiler alsın ki haklarıdır, isterlerse hayır kurumlarına dağıtılsın. Bence paralı olması çok daha hayırlı olur.

the_korsan' Alıntı:
Forum yönetimine, üyelere, işine gelmeyen başlıklara, mesajlara küfürlerle hakaretlerle cevap veren üyeler adresim Trabzon Şalpazarı Ögretmenevidir.

Forum formatımıza uymayan her başlık konu uyarılmadan silinecektir. tartışan ve tartışma çıkaran kişiler uyarılmadan yasaklanacaktır.

Artık ya biz bu işi bildigimiz gibi yaparız ya da bırakırız.

iyi forumlar

vurdu gol olduu,ümitlerin tükendiği anda...

ozharput' Alıntı:
Üyelik ücretli olsun.. Toplanan parayı da ister yöneticiler alsın ki haklarıdır, isterlerse hayır kurumlarına dağıtılsın. Bence paralı olması çok daha hayırlı olur.

başka derdin yok mu???

netame' Alıntı:
Forum kuralları madde 6 der ki,

6. Forumlara, ard arda birden fazla mesaj göndermek (flood yapmak), boş mesaj sadece smile göndermek, konuyla alakası olmayan mesajlar göndermek, belli bir amacı olmayan mesajlar göndermek, konuyu üste çıkarmaya çalışmak, sürekli teşekkür etmek yasaktır . Bu mesajları gönderen kişilerin mesajları uyarılmaksızın silinecektir. Eğer bu davranışlarında ısrar ederlerse kişi yasaklanacaktır. Özellikle yönetim teşekkür konusunda daha hassas davranacak arka arkaya 4 ve üzeri teşekkür eden üye uyarılmaksızın yönetici tarafından yasaklanabilecektir.

Siz önce bu konudakilerden başlayın isterseniz, sadece smile göndererek mesaj atmayı alışkanlık haline getirmiş kişiler var hatta bu konuda mesajı da var onlardan bir tanesinin

hocalar sizi desteklemek için güya mesaj atıyor ama daha kuralları okumamışlar

sen yenisin galiba, :)
bu kurala çok fazla dikkat edilmez çünkü takip çok zordur. Ama flood bazen takip edilebiliyor.
teşekkür pek takip edilmez...

the korsan hocam sil gitsin diyecem ama tekrardan üye olmak çok ta zor değil.
bu adamlarla oturup konuşmak lazım dediğin gibi

the_korsan' Alıntı:
Forum yönetimine, üyelere, işine gelmeyen başlıklara, mesajlara küfürlerle hakaretlerle cevap veren üyeler adresim Trabzon Şalpazarı Ögretmenevidir.

Forum formatımıza uymayan her başlık konu uyarılmadan silinecektir. tartışan ve tartışma çıkaran kişiler uyarılmadan yasaklanacaktır.

Artık ya biz bu işi bildigimiz gibi yaparız ya da bırakırız.

iyi forumlar

Yönetim uyuyormu sorusuna hocam kocaman bir hayır dedi. Tebrikler. Burası Bilişim Forumu ve öyle kalmalı. Siyasi ve idolojik çekişmelerin yaşanacağı yer olmamalı. Yönetimi tekrar tebrik ediyorum.

bencede yapılması gerekiyor böyl birşey. forum kuralları bir yana çoğumuz öğretmen, örnek insan. ama ağızdan çıkanlar (parmakların yazdıkları diyelim) hiçte bir öğretmene yakışan laflar olmuyor çoğu zaman...

Yönetici arkadaşlara ne yapıldığını bilmiyorum. Anladığım kadarıyla bir hakaret söz konusu. Fikirlerini medeni bir şekilde aktaramayan insan aciz bir insandır benim gözümde. Herkesin farklı düşüncelerinin olması kadar doğal bir durum yoktur. Ancak kim olursa olsun hangi düşüncede olursa olsun kimsenin kimseye hakaret hakkı olmamalıdır.Bir konu bir anlaşmazlık olsa bile kimsenin kimseyi huzursuz etme hakkı yoktur. Biz öğretmenler eğer medeni olmayan yollara başvurursak yetiştirdiğimizi söylediğimiz öğrencilerin yapacakları olumsuzluklarada söyleyecek sözümüz kalmaz.

netame' Alıntı:
Forum kuralları madde 6 der ki,

6. Forumlara, ard arda birden fazla mesaj göndermek (flood yapmak), boş mesaj sadece smile göndermek, konuyla alakası olmayan mesajlar göndermek, belli bir amacı olmayan mesajlar göndermek, konuyu üste çıkarmaya çalışmak, sürekli teşekkür etmek yasaktır . Bu mesajları gönderen kişilerin mesajları uyarılmaksızın silinecektir. Eğer bu davranışlarında ısrar ederlerse kişi yasaklanacaktır. Özellikle yönetim teşekkür konusunda daha hassas davranacak arka arkaya 4 ve üzeri teşekkür eden üye uyarılmaksızın yönetici tarafından yasaklanabilecektir.

Siz önce bu konudakilerden başlayın isterseniz, sadece smile göndererek mesaj atmayı alışkanlık haline getirmiş kişiler var hatta bu konuda mesajı da var onlardan bir tanesinin

hocalar sizi desteklemek için güya mesaj atıyor ama daha kuralları okumamışlar

sizin yöneticinize hakaret edilince buradan onu belirtiyorsunuz adamlar bize hakaret edince konu kitleniyor cevap yazamıyorsun...bırakında bizde karşılığını yazalım bize yazılanların konu kitlenince bitiyor mu olay?

önerim var

Arkadaşlar üyelikler benimki gibi ad soyad isimleriyle olsun
ve ya meb vitamindeki gibi bir sistemle mebbis kullanıcı adımız ve şifremizle girelim
başka bir öneri üyelikler okulların resmi meb tabanlı mail adreslerine gelen şifrelerle açılabilsin

Neymiş dertleri The Korsan hocam yazın buraya bilelim bence. Alıp vermedikleri neymiş öğrenelim.

Bundan sonraki lafım forumdan şikayetçi olan üye arkadaşlara:
Paylaşım sitesinde neyi paylaşamayoruz anlamış değilim, rahatsız olan çıksın üyelikten bu kadar basit. Bir forum burası amacı belli, kimseyi zorla üye yapmıyoruz, e para da verilmiyor. Eğer beğenmezsen forumu çeker gidersin. Niye admine moda sataşıyorsunuz. Beğenmiyorsanız veya siyaset yapmak istiyorsanız başka foruma gideceksiniz. Bu forumun içeriği ve amacı belli. Gidin başka yerde deşarj olun.

ve lütfen buraya zamanını emeğini harcayan modlarımızı adminlerimizi rahat bırakın.

Yiter yaaa :mrgreen:

ben yakın zamanda pek takip edemedim sorun nedir ki hocam adresinizi verdiğiniz burada anlayamadım ben
ama forumu bozmaya çalışanları saçma sapan konular açanlarla ilgili ve mesaj olsun diye ikonlar koyanları mesajla uyardım belki haddim değildi hatta bir adminime bile mesaj yazdım bu konu ile ilgili gereken ne ise yapılsın fakat adresinizi neden verdiğinizi anlayamadım

doganksk' Alıntı:
sizin yöneticinize hakaret edilince buradan onu belirtiyorsunuz adamlar bize hakaret edince konu kitleniyor cevap yazamıyorsun...bırakında bizde karşılığını yazalım bize yazılanların konu kitlenince bitiyor mu olay?
Yönetim bu mesajları inceler, gerek görürse kilitler ilgili kimseleri uyarır yada uzaklaştırır. Bu gibi durumlarda konun uzaması ne size fayda sağlayacak nede başkasına.

Hocam belli ki bizim tam içeriğini bilmediğimiz hadiseler yaşanmış. Gereken neyse yöneticilerimiz tarafından yapılsın biz hep arkanızdayız.

yorum yapmaya değmez ama üye arkadaşlar lütfen görsün

Ekli dosyalar

• pm.JPG
    pm.JPG
    66 KB · Görüntüleme: 604
insanın!!! olduğu yerde bu gibi durumlar malesef oluyor yönetici arkadaşlara sabır diliyorum gerçekten zor ama artık davetiye sistemi gelse çok iyi olacak

maksat üzüm yemek değil bağcıyı dövmek.
Tahminen bu bir iki kişi... düşüncelerini anlaşılır cümlelerle açıklamaları gerekirken söyleyecek bişey bulamayanların kullandığı küfür hakaretle tepki veren bir iki kişi.
muhtemel asıl neden ise:
Beceri ve bilinç seviyesi yüksek bir eğitimci topluluğunu görüp bunlara bir fikir sunduklarında destek bulamamak, ayrıca yönetimin kendi gibilerden oluşmaması(siyasi değil de inanç olarak gibi) veya o mesajları revaca vermemesi sonucunda bir kıvranma.

Tavsiye: muhatap edilmeyip, forum ve üyelik sisteminde değişiklik değerlendirmesi.

Sen gelip burada inandığınız din saçmalık diyeceksin, Mehmed Akif'e yobaz diyeceksin, araştırmadan atıp tutacaksın, millete hakaret edeceksin, sonra da aynı yerde kusmaya devam edeceksin öyle mi? Alçaklığın lüzumu yok. Sen ve senin gibiler defolsun gitsin bu güzel ortamdan. Pisliğinizi bulaştırmayın buralara...

Sizin adamlığınız üstte yazdığınız kadar işte...

Not: Bu mel'un şahıslar için başlık açmaya değmez sevgili arkadaşlar. Onlara söyleyeceğim son söz şudur: Acırım tükrüğe billahi, tükürsem yüzüne... (Akif)

Ben gelmedim dava için
Benim işim sevi için
Dostun evi gönüllerdir
Gönüller yapmaya geldim.

Site yönetiminin tamamen arkasındayım!!! Yönetici arkadaşların bunlar için canını sıkmamalılar!!!
Takip ettiğim en seviyeli forumlardan biri!! Eğer sorumluluk kimde ise tüm haklara sahiptir!!!
Ayrıca yönetici arkadaşlar tarafından haksızlığa uğradığınızı düşünüyorsanız!!! Bunun çözümü tehdit, küfür şeklinde olmamalı. Ayrıca bazı konuların kitlenmesi gerçekten forumda tansiyonların yükselmesine dur diyor!!!
Bazı arkadaşlar kendi ile ilgili olmayan konularda bile konulara sataşıp sabote edebiliyor!!!!
Tüm bilgisayarbilişim üyelerinden isteğim bu gibi arkadaşları cevap vermeden ,sinirlenmeden görmezden gelmek!!!!!

Forumda, dürtülerine hakim olamayan kendini bilmez birinin hakaretine maruz kalan biri olarak sizi anlıyorum.

Saygısız birinin saygısızlığına o saygısızdan başka kimse arka çıkmaz.
Siz müsteri olunuz sayın hocam.
Çakallar bile edeple ürür. Ama insanın çakallaşması hiç bir şeyle izah olamaz.

Yönetimin arkasındayız.

Hakaretten tazminat davası açın. Elinizde şahsın gönderdiği mesaj duruyor zaten.

Ben bu şahsın da öğretmen olduğuna kesinlikle inanmıyorum.

burası internet ortamında şimdiye dek gördüğüm en samimi forum.
üyeler arasındaki birbirine güveni bir örnekle açıklayım:
Yeni atandığım okul civarında yaşayan bir üye arkadaşım bana
ev tutuncaya kadar kendisinde kalabileceğimi söyledi. Telefonlaştık. Kalacak yer problemim olsa şüphe etmeden kalırdım.
Yüzyüze görüşmedik ama iletişimiz devam ediyor.
Kim kime bu kadar güvenir.
Akraban bile olsa evinde kalmandan pek hoşnut olmaz.
Yönetici arkadaşlara hiç bir çıkar gözetmeden bu ortamı sağlayıp devam ettirdikleri için teşekkür ediyorum.
Bu tür insanlar için canlarını sıkmamalarını tavsiye ediyorum.

Geri