ŞU ORTAK SINAV PROGRAMINA BAKABİLİR MİSİNİZ ACİL YARDIMMM :)

Kodla Büyü

devmat71

Site Gezgini
SADECE SINIF VE TARİH ATAMASI OLSUN YETER AŞAĞIDA DOSYADA ÖRNEK VARR

ARKADAŞLAR HER ÖĞRENCİ KENDİ SINIFINDA GİRECEK O YÜZDEN E OKULDAN LİSTE ALMA FALAN DERDİ OLMAYAN
SADECE DERS ÖĞRETMENLERİNDEN ALINAN TARİHLER GİRİLEREK BU TARİHLERİ İSTENİLDİĞİ HAFTAYA SIKIŞTIRMA VE GÜNLÜK MAKSİMUM HER SINIFA 2 SINAV DAĞITAN UYGUN DERS SAATİNDE ( ÖRNEĞİN 5.DERS SAATİ VE 8. DERS SAATİNDE OLMAK ÜZERE) SINAV OLACAK 9 10 11 12 . SINIFLARA TARİH ATANMASI İÇİN ( GEREKİRSE TÜM SINIFLARDA AYNI SAATTE AYNI DERSTTEN SINAV KAPATMA AYARI OLABİLECEK ŞEKİLDE AYARLARI OLAN) YAZDIR İLE AŞAĞIYA VERDİĞİM DOSYA GİBİ ÇIKTI ALABİLECEĞİMİZ YADA PDF OLARAK KAYIT ALINABİLECEK ŞEKİLDE ;

BİR PROGRAM LAZIM YARDIMCI OLABİLEN OLURSA ÇOK SEVİNİRİM ÇOK ZOR BİŞİ İSTEMEDİM İNŞALLAH HAKKINIZI HELAL EDİN ŞİMDİDEN SEVGİLER SAYGILAR KIYMETLİ MESLEKTAŞLARIM

Ekli dosyalar

• BENİM İSTEDİĞİM TARZ.rar
    2.2 MB · Görüntüleme: 184
LÜTFEN YARDIMCI OLUN DEĞERLİ HOCALARIM BİLGİNİZE KARŞI BOYNUMUZ KILDAN İNCE

Ekli dosyalar

• ORTALAMA YÜKSELTME İMTİHAN PROĞRAMI (50 KİŞİLİK).rar
    383.4 KB · Görüntüleme: 85
hocam biraz daha açarmısınız çok karışık gibiduruyor :shock:

hocam eklediklerim yardımcı olur diye ekledim asıl istediğim benim istediğim tarz yazan dosyanın içinde pdf haldeki dosyayı exelde uygun formülle yazabilmek

okulumuzda her zümre öğretmeni 9 10 11 ve 12 .sınıflar için sınav tarihleri verecek bende günde her sınıf için 2 sınavı geçmeyecek şekilde uygun förülen haftaya dağıtım yapacağım ve eklediğim pdf gibi 1. 2. 3 ortak yazılı sınav tarihleri ortaya çıkacak

diğer programlar çok karışık kullanışlık açısından beceremedim kullanmayı e okuldan liste falan kafamız karıştı. bizim öğrencilerimiz kendi sınıflarında bizim belirleyeceğimiz ders saatinde o saat hangi öğretmenin dersi ise ortak sınavını oluyor.

bu nedenle hocalardan her ders için verilen tarihi uygun sınıflara istenilen sınav haftasına dağıtmak

bb1 hocam ekledim istenilen ürünü ; bunu exelde yazmak mümkün mü yardımcı olursanız çok sevineceğim

Ekli dosyalar

• istenilen ürün bu.rar
    359.4 KB · Görüntüleme: 126
valla hocam acil olduğu mesajlarından anlaşılıyor ama herkesin kendine göre iş ve işlemler oluyor, ama volkan hocam bakarım diyorsa bakar...inşallah bu kadar mesajının karşılığını alırsın....şahsım adına yardımcı olamadığım için üzgünüm

hocam inceledim prg ı da size karışık mı geldi prg
iş görüyor bence
bir de basit bir şey istiyorsanız
mesela a hocasının 9. sınıflara salı günü 2.ders saatinde matematik sınavı yapacagını düsünürsek
b hocası da 9. sınıflara salı günü 2.ders türkçe yapacagını bildirirse ne olacak?

Hocam sikinti olacak bişi yok ama ugrasirsak bi sekilde ellede yaparız ben sadece daha profosyonel olsun ve her zaman ugrasilmasin yazilsin direk dagitsin sinavlari istedim yapilabilirse yardimci olmanizi rica ediyorum

VOLKANBEY YARDIMCI ALABİLECEK MİSİNİZ? GENEDE TEŞEKKÜR EDERİM HOCAM İLGİNİZDEN ÖTÜRÜ ZAMANINIZI ALDIYSAM HAKKINIZI HELAL EDİN

Hocam yardimci olmaya çalışırim ama aceleyle olacak bir is değil bu. Ayrıca olayı en basite indirgeyerek anlatsaniz süper olacak
Benim anladigim sinavlarin prg a tarih saatlerini gireceksiniz ve size pdf ya da excelde hazirlanmis bir tablo sunmasini istiyorsunuz bu mudur

Hocam öğretmenler sinav tarihleri verecek istedigimiz gun araligina ornegin 10 gune istedigimiz ders saatlerine 8 ders saatimiz var her sinifin kendi dersleri tanitilacak gunde kac sinav istiyorsak sinif icin sinav sayisi kotasi koyarak ekledigim pdf gibi bir ürün almak amacimiz

Volkan bey durum nedir olacak gibi mi bana yarin lazim bu program yardimiza ihtiyacim var dualarim sizinle yapmasaniz dahi ilginiz alakaniz icin ayrica Teşekkürler

Hocam kusura bakma yarina kadar yapabilecek bir sey degil bu malesef ki su an zaman da ayiramiyorum kusura bakmayin daha geniş bir zamanim olursa bakarım insallah

Hocam bahsettiğim gibi vb6 ile excel 2013 arasında bir sıkıntı var o yüzden ilerleyemedim eğer tamamlasaydım 9. sınıflar bölümünden olan diğer sınıflar için de olacaktı ama böyle kaldı malesef

Ekli dosyalar

• ortak.rar
    34 KB · Görüntüleme: 40
Geri