Şubat ayı maaşlarımızı yazalım ama kişisl verileri vermeden

Kodla Büyü
2005'den sonra göreve başlayanlara verilecek derece ne alemde acaba?

Mutef_bk' Alıntı:
bilogrt38' Alıntı:
Teknik öğretmen olan arkadaşlarım geçen ay hizmet ve tazminatlarda değişiklik olmuştu hatırlarsanız ve bunun bize 80-100 TL olarak yansıyacağı söylenmişti. Geçen aya göre maaşı fark eden var mı?

eğer eskidende alıyorsanız pek değişen bişey yok aslında.yeni bir habermiş gibi yaydılar ama eskiden beri verilen bir ücretti o.
ama benim şubat maaşında 95 tl farketti. çünkü ilk atandığımdan beri yatmıyormuş,o haber sayesinde bilgim oldu. araştırınca yatmadığını farkettim. dilekçe ile düzeltilmesini istedim, bu ay yatırmışlar ama şimdiye kadar yatmayan 17 aylık farkıda istedim dilekçede, henüz o konuda cevap gelmedi. bakalım ne olacak.

Biliyorum hocam zaten normalde olan bi fark olduğunu. Ben 5 yıldır alıyorumda askerdeydim memurlar.nette görmüştüm yeni bir durum gibi vermişler o yüzden sormuştum

atakom' Alıntı:

Hocam yıllardır verilecek o kadar zorki çözmesi!!!

2005te neden verdiler? Şimdi neden vermiyorlar? bir türlü anlamıyorum. Hiç vermeselerdi kimsede zorlamazdı. :)

yakuphan' Alıntı:
Bekar 3/2 sendika vs. yok. Teknik öğretmen 2407 TL
Eğitim öğretim tazminatı 879.83 TL görünüyor.

hocam eğitim-öğretm tazminatı değil de özel hizmet tazminatı bende de 806.68 olarak gözüküyor.5-2 yim.tef.doğru mudur?maaşımda ocakla şubat arasında bir fark olmadı benim.ne zammı oldu ben anlamadım???

7/2 teknik ogrt, evli, es calisiyor, sendika var, C kuru dil tazminati var: 2226 TL. egitim ogrt tazminati bende de 806.68 gorunuyor

ahmetfx' Alıntı:
8/3'üm ama bodroda 8/2 yazıyor, bunu nereden düzelttireceğim?

Sendika var.
Net Ödenen 2116.71
Mutemetiniz yani maaşları kim yapıyorsa okul, ilçe milli eğitimde önce ona sorun. Şimdi maaşlar sgknın internet arayüzü ile yapılıyor. Mebbis'de belki 8/3 olabilir ama maaş için bu sgknın sitesindeki bilgiler önemli. Kaç çocuk var evli misiniz vesaire buradaki veri tabanında yazıyor.

Ben kaç lira maaş aldığımı pek sorgulamıyorum. 2000 lirayı geçti sadece onu biliyorum. 7/1 evlilik yok çocuk yok.

Parhelion' Alıntı:
7/2 teknik ogrt, evli, es calisiyor, sendika var, C kuru dil tazminati var: 2226 TL. egitim ogrt tazminati bende de 806.68 gorunuyor

bende 8/3'üm hocam. benimde özel hizmet tazminatı 806.68 görünüyor.

Arkadaşlar
http://www.ozkansoft.com/mahep.php
adresinden kendi bilgilerinizi girip, maaşınızdaki kalemlerle ilgili daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Özel hizmet tazminatındaki fark derece kademeden kaynaklanıyor gibi.
Bahsettiğimiz teknik eğitim tazminatı sanırım hepimizde 109 TL gibi bir şey.

bilisimci4535' Alıntı:
ortaokul ilk atama 9,1 2086 tl bekar xd sendika yok

8/3 bekar sendika yok ve aldığım maaş 2116 tl... nerdeyse ilk atamalar bile benden fazla alacaklar ...hay maşallah... :puhaha:

Parhelion' Alıntı:

Bende 7/2 teknik öğretmenim, evli, eş çalışıyor, sendika var, 2215 TL
Özel hizmet tazminatı bende de 806.68

atakom' Alıntı:

hocam bunla ilgili her il kendi çalışma yapıyormuş mebden o şekilde yazı talimat varmış.. bende beklemedeyim ilde müfettiş akrabam var başvuru yapcaktım bundan yararlanmak için ama il çalışma yaptığı için takipteyim.

bu iş maaş işinden çok kim evli kim bekar olayına dönmüş , hadi hayırlı işler bakalım bekar arkadaşlar,belki de kısmet forumdan çıkar :idea:

Geri