“Teknoloji Uygulamaları” seminer konusu içerik?

Kodla Büyü

rumuz19

Aktif Üye
Arkadaşlar 23.06.2020 tarihinde ki mesleki çalışma konusuyla ilgili öğretmen arkadaşlarla paylaşabileceğimiz linkler nelerdir? Eba üzerinden alakalı videolar bulamadım.

“Teknoloji Uygulamaları”
• Teknoloji destekli öğretim
• Yeni nesil öğrenme
ortamları
• Mobil öğrenme
• Öğrenmeyi destekleyen
teknolojiler
• Öğretim tasarımı
• Etkinlik tasarımı
Videolarının EBA’dan izlenmesi.
e -Twinning Portalı
(www.etwinning.net) tanıtım
video, konferans ve bilgilendirme
toplantıları (Çevrimiçi)

Videolarının EBA’dan izlenmesi dediğine göre videolar Yarın yayınlanır. Bu kadar sabırsız olmayın.

Hocam videoları öğretmen arkadaşlar ebaya gidip kendileri izleyecek. Sadece E-Twinning hakkında bilgilendirmeler çevrimiçi olacak.

E-Twinning ile ilgili bir video bulup zoom üzerinden görüntü paylaşımıyla bilgilendirebilirsiniz

Facebook'ta bayağı bir etwinning grubu var. Oralardan faydalanabilirsiniz. Örneğin Hatay grubunda böyle bir slayt paylaşılmıştı. Genel olarak tanıtılıyor. Yine e-twinning türkiye sayfasında da webinarlar, eğitimler var, onlardan faydalanabilirsiniz.
Hiçbiri olmazsa, siz e-twinning'e üye olun, şöyle bir bakın. Yarın da deneyimlerinizi paylaşın, üye olmayı, proje bulmayı falan anlatın. Zoom üzerinde ekran paylaşımı var, oradan ekranınızı arkadaşlarınıza gösterebilirsiniz.

Ekli dosyalar

• eTwinning Nedir 2020 son slayt.pdf
    5.3 MB · Görüntüleme: 129
Videolar EBA Ana sayfada olacak. Teknoloji kullanımı ve e-twinnig videoları saati gelince linkler aktif olacak.

Eba uygulamasına koyuldu videolar. Anasayfadan da mesleki dönem bölümünden izleyebilirsiniz.

Geri