↘↙↘KANGURU ACİL ↙↙↙

Kodla Büyü

theogus45

Seçkin Üye
Seçkin Üye
4 aylık bebek için kanguru tavsiye edebileceğiniz çocuğu yormayacak acıtmayacak bir model önerebileceğiniz var mı tecrübeli arkadaşlar ?

Hocam bizde aldık ama sizin gibi düşünmedim açıkcası. Nedeni ise söylediklerinizin düşünülerek tasarlanmış olması sanırım. Zaten de çok kullanmıyorsunuz. Alışveriş ssitelerine bakarsanız çok daha fazla bilgi sahibi olursunuz sanki. Kolay gelsin

Momfort baby almıştım. Ergonomik olması çok önemli.

Biz almıştık. Çocuk 10 aylık oldu. 2 kere ancak kullanmışızdır. Almasak da olurmuş yani.
Ayrıca böyle bir site üzerinde kanguru tavsiyesi istemenin neresi acil onu da anlayamadım. Sanki bu sitede herkes kanguru tavsiye edebilirmiş gibi acil cevap beklemeniz garip

Kraft kullandık çocuğun kilosuna göre kullanım ömrünüz en az 20 defa kullanmışımdır.Yürüyüşte avmde bebek anne babasını hissedince daha rahat oluyor.10 aylık olana kadar kullandık sonra kaldırdık. Önce kanguru sonra güzel bir bebek arabası öneririm.

gereksiz bir şey hocam almana gerek yok. hiç kullanmadan öyle evde duruyor :( boşa harcanan para

Çok küçük aylarda Baby K'tan sling kanguru öneririm. Sıfırı biraz pahalı ancak letgo vb. ikinci el sitelerde 60-100 tl aralığında bulunuyor.

Anne için özellikle ilk aylarda sling çok kullanışlı olabilir. Ev işi yaparken markete giderken vs..

Tavsiyede bulunan arkadaşlara tesekkut ediyorum.

"Her Telden" başlığının altına açılan herhangi bir konuyu kendi "çapında" eleştirmeye çalışanlar da buraya yazmak zorunda değilsiniz tecrübeli arkadaşlardan tavsiye/önerilerini istedim. Yazmak zorunda değilsiniz.

Tavsiyede bulunan arkadaşlara tesekkut ediyorum.

"Her Telden" başlığının altına açılan herhangi bir konuyu kendi "çapında" eleştirmeye çalışanlar da buraya yazmak zorunda değilsiniz tecrübeli arkadaşlardan tavsiye/önerilerini istedim. Yazmak zorunda değilsiniz.
Benden başkasına olmamalı sanırım bu kendi çapında yakıştırması. Öncelikle yazdıklarımı iyi oku arkadaşım. Neden böyle bir başlık açtığını eleştiren yok. Konuyu neden ACİL diyerek yazıyorsun onu anlamıyorum. Bilgisayar sitesinde KANGURU konusunu ACİL kelimesiyle neden paylaştığını bir açıklar mısın?

Görüldüğü kadarıyla konu amacından çıkmak üzere. Kalp kırılmaması adına;

Konu hakkındaki diğer tavsiyelerimizi yardım isteyen arkadaşımıza özelden yazmaya devam edelim.

tüm üyelerimize iyi forumlar dilerim.

Geri