☎☎☎ Cep Telefonu Vodafone interneti çok yavaş

Kodla Büyü

coook

Süper Üye
Süper Üye
Geçen hafta cep telefonu hattımı Türk Telekom'dan Vodafone'a taşıdım. Şu an internet o kadar yavaş ki. Servis ayarlarını da yükledim ama düzelmedi. Türk Telekom bile buna göre çok çok iyiydi. Bilgisi olan var mı?

Hocam benimde vodafonedu hattım. Önceki çalıştığım ilde en iyi çeken en iyi interneti olan operatördü. Bulunduğum ilde ise en kötüsü. Bende burda Turkcell e geçtim. Fakat şöyle bir duyum aldım. Bir çok ilde baz istasyonlarını yeniliyorlarmış. Bu süreçte internet değil zaman zaman telefonunda çekmediği durumlarla karşılaşabilirsiniz dedi bir saha elemanı.

benim de çok yavaşlamıştı ayın 3 ünden beri internete bağlanamıyordum. Turknet e geçtim hocam dün açıldı internetim şimdilik iyi bakalım.

Bulunduğunuz yerde şebeke zayıftır. Bir GSM operatörüne geçerken yaşadığımız yerdeki çekim kalitesini araştırmak ve dikkate almak lazım.
Ailemin yaşadığı yerde en güçlü şebeke Vodafone. Sadece internet ve çekim gücü değil, orada cihazların şarjı bile yarı yarıya etkileniyor.

Bulunduğunuz yerle alakalı olabilir arkadaşların dediği gibi. Yoksa ben de vodafone kullanıyorum baya hizli

Yanima baska vodafone'lu arkadas aldim. O'nun telefonu çekiyor. Hat degistirince ne oldu da bu telefon cekmez oldu?

Geri