1.01.01.04.004 - Python Eğitimi Kursu

Kodla Büyü

acipinarli

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Sabah mesaj geldi kurs başvurunuz onaylandı diye. Mebbise girdim gerekli izinleri verdim imi ilgili linke gidince kursu görme yetkiniz yok diyor. Daha verileri işlemediler mi acaba? Kurs saat 16'da başlıyor. Mebbiste kur bilgileri kısmında yazan metin şu şekilde.

Eğitim Uzaktan Eğitim olarak yapılacaktır. Eğitim Linki : https://1308437.netacad.com/courses/1078158 İlk ders: 01/10/2020 Perşembe Saat 16:00 da olacaktır. Saatler : Perşembe 16:00 ? 18:30 (senkron eğitim saatleri) Eğitim tarihinden önce CISCO ile kişisel verilerinizin paylaşımına onay vermeniz gerekmektedir. Aksi taktirde eğitime katılamazsınız Bu işlemi kurs başlamadan önce : MEBBİS, hizmetiçi eğitim, kişisel veri izni ve ilgi faaliyete izin veriniz.

Başka alan var mı aranızda bu kursu? Durum nedir sizde de? Kişisel veri iznini verdim. Kişisel veri izni sayfasında son işlem tarihi 03/10/2020 yazıyor. Acaba haftaya mı aktif olacak dersler? Şimdi gördüm.

Netacad tarafından veriler çekilecek. O zaman olur. Kurs hemen başlamaz zaten.

tamamdır o zaman. teşekkürler. gerekli işlemleri yapınca açılacaktır. Bugün başlamaz o zaman sanırım.

Bugün başlamıyor mu arkadaşlar? Ben de alıyorum da eğitimi. Şu şekilde yazıyor;

İlk ders: 01/10/2020 Perşembe Saat 16:00 da olacaktır.

Mail ile bilgilendirme yapılıyordu normalde. Şu anda gelen giden yok hocalarım. Ben sayfayı takip ediyorum şimdilik.

2- Verilerin aktarımı; ilgili Kurum/Kuruluş tarafından yapılmaktadır. Bu nedenle en geç 24 saat içinde size bildirim gelecektir.

3- Bildirim geldikten sonra ilgili eğitime giriş yapabilirsiniz.

Mebbiste kişisel veri izin alanında bu şekilde bir bilgilendirme mevcut.

Ben de verdim izni ama kayıtlı değil diye uyarı alıyorum adrese girdiğimde.

Sanırım en baştada yazdığım gibi bilgileri çekecekler edecekler haftaya başlayacak.

Eğitim Türkçe yapılıyor. Ama eğitim gün ve saati Mebbiste gösterildiği gibi olmuyor kursu verenler değişiklik yapabiliyor kurs başladığında. Sizi kursiyer olarak onayladıktan sonra sisteme girip kurs gün ve saatini görebilirsiniz. ayrıca kaçırdığınız dersleri de izleyebiliyorsunuz. Eğer sizi kursiyer olarak onaylamadılarsa eğitim veren kişiye mail atıp durumu belirtirsiniz.

Webex üzerinden canlı dersler veriliyor. Tarih ve saat paylaşılabiliyor. Canlı derse katılım zorunlu değil. Daha sonradan Files bölümünden dersin videosu ve kullanılan kaynaklar paylaşılıyor. Kurs sonunda 10 soruluk basit bir sınav yapılıyor. Ders videolarını izlerseniz ve yapılan örnekleri kendiniz deneyerek yaparsanız hem temel düzeyde Python öğrenmiş olursunuz hem de sınavı rahatlıkla geçersiniz.

Bana sadece kurs onayı mesajı geldi. Mail gelmedi. Ne yapmam gerekiyor?
Öbür kursa aklım gitmiş veri iznini unutmuşum.

Son düzenleme:
Bende hala erişim izni yok yazıyor, umarım aksilik yoktur.

Son düzenleme:
Ben sisteme giriş yaptığımda eğitim videolarını izleyebiliyorum. Yani eğitime başlamış mı oluyorum bu durumda ?

Kursa başlayan arkadaşlar eğitim görevlisine ulaşma şansınız var ise, başvurusu onaylanan, kişisel veri izni verdiği halde eğitime henüz katılamayanların durumunu sorup mesaj yazabilir misiniz? Ne yapmamız gerekiyor acaba.

Kursa başlayan arkadaşlar eğitim görevlisine ulaşma şansınız var ise, başvurusu onaylanan, kişisel veri izni verdiği halde eğitime henüz katılamayanların durumunu sorup mesaj yazabilir misiniz? Ne yapmamız gerekiyor acaba.

Cisco'nun sizi kursa dahil etmesini bekleyin hocam. Listeler zaman zaman güncelleniyor. 24 saate kadar sürebilir diyor. Bende 8 saat kadar sürmüştü.

Geri