1.01.01.04.004 - Python Eğitimi Kursu

Kodla Büyü
22 ekim videosu yüklenmemiş arkadaşlar. Ayrıca eğitmenlere 29 ekim'le ilgili mail attım. Ona bile cevap vermediler. İlk hafta ders yoktu. Geçen hafta 16:50 de başladı. Ders başlamadan mail geliyordu. O bile gelmedi. Dersin linkini 16:45 gibi netecad sayfasına koydular. Modüller Türkçe'ye çevrilecekti. Hala çevrilmedi. Bence hiçte sağlıklı ilerlenmiyor. 14 kasımda kurs bitecek. 3 hafta kaldı.

22 ekim videosu yüklenmemiş arkadaşlar. Ayrıca eğitmenlere 29 ekim'le ilgili mail attım. Ona bile cevap vermediler. İlk hafta ders yoktu. Geçen hafta 16:50 de başladı. Ders başlamadan mail geliyordu. O bile gelmedi. Dersin linkini 16:45 gibi netecad sayfasına koydular. Modüller Türkçe'ye çevrilecekti. Hala çevrilmedi. Bence hiçte sağlıklı ilerlenmiyor. 14 kasımda kurs bitecek. 3 hafta kaldı.
Evet şimdiye kadar aldığım en kötü yönetilen kurs diyebilirim. İlk hafta anlatan hoca da farklıydı, hoca da değişti yani.
Not:Şimdiki hocamız iyi değil demiyorum gayet iyi anlatıyor kendisi, kurs yönetimi,planlaması kötü.

Son düzenleme:
Bugün ders yokmuş arkadaşlar. 22 ekimdeki dersi de yakında yükleyeceğiz yazmışlar netecad'e

açıkçası hiç takip etmek istemiyorum bu kursu. modüller Türkçeye çevrilse bile anlamsız kalıyor cümleler. Bu şekilde yazılım öğrenilmez.

Sınav zorluk derecesi nasıl acaba? Şu an amacım sadece sertifika almak.

İngilizce modülü mü bitirdiniz? Eğer öyleyse onlarla uğraşmayın, yakında canlı ders Webex üzerinden dersler verilecek. Bunların kayıtlarını da sonradan izleyebileceksiniz. Kurs bitiminde sadece final sınavı yapılacak, onda başarılı olduğunuzda kurs tamamlanmış olacak.
hocam sadece final sınavının yeterli olduğuna emin misiniz .derste hoca modül ve sınavların tamamlanması gerektiğini söyledi ama.

hocam sadece final sınavının yeterli olduğuna emin misiniz .derste hoca modül ve sınavların tamamlanması gerektiğini söyledi ama.
Öyle demişse öyle yapın hocam. Yaz tatilinde aldığımda sadece final değerlendirmesini yapmıştık.

Öyle demişse öyle yapın hocam. Yaz tatilinde aldığımda sadece final değerlendirmesini yapmıştık.
Evet sadece final sınavı değerlendirilecek ama ara sınavları yani yanında tik işareti olanları yapmanız gerekli, Yoksa açılmaz demişlerdi ilk gün.

sevgili hocalarım aranızda part1 ve part2 yi geçebilen var mı
pes edip kursu bırakmayı düşünüyorum artık sorular yeni başlayan birinin yapamayacağı şekilde bence

sevgili hocalarım aranızda part1 ve part2 yi geçebilen var mı
pes edip kursu bırakmayı düşünüyorum artık sorular yeni başlayan birinin yapamayacağı şekilde bence
Modul 1 ve modul 2 sonlarındaki testlerden mi bahsediyorsunuz? Kursu bitirmek için onları yapmanıza gerek yok. Bu testler zaten yabancı dilde anlaması zor oluyor.
Kurs bitirme sınavını geçeriniz sayın hocam. Sertifikanızı alırsınız sonra kendinizi geliştirirsiniz (ihtiyaç duyarsanız).

Modul 1 ve modul 2 sonlarındaki testlerden mi bahsediyorsunuz? Kursu bitirmek için onları yapmanıza gerek yok. Bu testler zaten yabancı dilde anlaması zor oluyor.
Kurs bitirme sınavını geçeriniz sayın hocam. Sertifikanızı alırsınız sonra kendinizi geliştirirsiniz (ihtiyaç duyarsanız).
hocam son canlı derste hoca modul sonundaki part1 ve part2 sınavını tamamlamazsak final sınavının açılmayacağını söyledi ama

Ben biraz geç kaldım yoğunluktan şmdi modüllerin sınavlarına girmek yeterli oluyor değil mi? Bir de son sınavdm sonra voucher çıkıyor bu ücretli eğitimler iiçin indirim mi acaba?

Part 1 ve part 2 yi bitirmeden sinavlari
Final sinavi acilmiyor arkadaslar.
Finalim kaldi bir tek bende de

Geri