1.01.01.04.004 - Python Eğitimi Kursu

Kodla Büyü
Hocam ben hepsini yaptığım halde you didnt fill all requirements yazmışlar. Nasıl iyiraz edebilirim? Final sınavı mpdül1 modül 2 hepsini geçtim

Hocam ben hepsini yaptığım halde you didnt fill all requirements yazmışlar. Nasıl iyiraz edebilirim? Final sınavı mpdül1 modül 2 hepsini geçtim
"Eğitimde başarılı olabilmek için yapılacak olan Final sınavından en az 45 almanız gerekir." gerekiyor diyor eğitimin ana sayfasında. Modül sınavlarını da yapmamız gerektiğini yazmamışlar ki. Bir de herkesin İngilizcesi de yok sonuçta, modüllerin sınavları İngilizce'ydi.

Bende de "You did not complete all requirements." yazıyor. Finalden 80 aldım.

"Eğitimde başarılı olabilmek için yapılacak olan Final sınavından en az 45 almanız gerekir." gerekiyor diyor eğitimin ana sayfasında. Modül sınavlarını da yapmamız gerektiğini yazmamışlar ki. Bir de herkesin İngilizcesi de yok sonuçta, modüllerin sınavları İngilizce'ydi.

Bende de "You did not complete all requirements." yazıyor. Finalden 80 aldım.
sanırım meb den sertifika alabiliriz ama ciscodan alamamış olcaz gibi anladım ben hocam. ama tabi dayanağım sorduğum biri yok. modül 2 yi veremedim. ama sınavdan 95 aldım. artık bilemiyorum. inşallah sertifikayı alırız.

Bir daha Cisco işbirlikli eğitimlere katılmayı düşünmüyorum. Paralı sınav için link flan atıyorlar. Hiçbir sınava para falan vermem ben. MEB personeliyim. Özelde çalışmaya niyetim yok. Çok sinirlendim.

Aynı zamanda da videoları o canlı yayın tekrar videolarını bilgisayarda açıp dinleyip kaybettiğim zamana da üzüldüm bu yoğunlukta

Arkadaşlar aynı durum bende de var. Sınavdan 75 almama ve bölüm testlerini de yapamama rağmen "tüm gereksinimleri tamamlamadınız" diyor. Burada sorun nedir?

Arkadaşlar aynı durum bende de var. Sınavdan 75 almama ve bölüm testlerini de yapamama rağmen "tüm gereksinimleri tamamlamadınız" diyor. Burada sorun nedir?
ben de aynı durumdayım eğitmene mail attım bekliyorum
belki mebbis sertifikası alınabilir cisko dan alamayız yani öyle umuyorum

Eğitmene nasıl mail attınız. Mail adresi nedir ayrıca ordan hiç cevap verilmşiyor. Üzüldüğüm nokta kursu alıp haketmiş biri olarak sertifikayı alamamak yoksa döküman ve video her yerde var.

Eğitmene nasıl mail attınız. Mail adresi nedir ayrıca ordan hiç cevap verilmşiyor. Üzüldüğüm nokta kursu alıp haketmiş biri olarak sertifikayı alamamak yoksa döküman ve video her yerde var.
hocam kursun başından beri 3 kere soru sordum üçüne de dönüş yaptılar. cisko sayfanızda sol tarafta my netacad, hesabım, kontrol paneli ,gelen kutusu gibi bölümler var gelen kutusunda ilk gün başlangıç için gelen maile reply yaparak attım

arkadaşlar final sınavı geçti iseniz Meb sertifikasını alırsınız. Cisco sertifikası için modülleri tamamlayıp modül sınavlarından başarılı olmanız ve FINAL TEST & END-OF-COURSE FEEDBACK sınavını geçmeniz gerekir, bunun Meb ile bir alakası yok bu Cisco ile alakalı.
Ben modül sınavlarını da geçtim fnal sınavını da geçtim ama bu haksızlık
FINAL TEST & END-OF-COURSE FEEDBACK bu sınavı da geçip geri dönüt vermeniz gerekiyordu sanırım,
Yani Cisco sertifikası için;

1-Modül 1 sınavı
2-Modül 2 sınavı
3-Final Test & End of Course Feedback sınavını geçmeniz gerekiyor.

arkadaşlar final sınavı geçti iseniz Meb sertifikasını alırsınız. Cisco sertifikası için modülleri tamamlayıp modül sınavlarından başarılı olmanız ve FINAL TEST & END-OF-COURSE FEEDBACK sınavını geçmeniz gerekir, bunun Meb ile bir alakası yok bu Cisco ile alakalı.

FINAL TEST & END-OF-COURSE FEEDBACK bu sınavı da geçip geri dönüt vermeniz gerekiyordu sanırım,

1-Modül 1 sınavı
2-Modül 2 sınavı
teşekkürler açıklama için

hocam kursun başından beri 3 kere soru sordum üçüne de dönüş yaptılar. cisko sayfanızda sol tarafta my netacad, hesabım, kontrol paneli ,gelen kutusu gibi bölümler var gelen kutusunda ilk gün başlangıç için gelen maile reply yaparak attım
Ben de soru sordum yasin beye hiç birine cevap gelmedi. Size cevap veriyorsa benim adıma da sorar mısınız?

1-Modül 1 sınavı
2-Modül 2 sınavı
Hocam hepsini hepsini hepsini hepsini yaptım. Sıkıntı orda zaten

1-Modül 1 sınavı
2-Modül 2 sınavı

Ben de az önce geçmediğimi görmüştüm ki şu anda geçti olarak görünüyorum.
upload_2020-11-17_23-8-0.png

Sizler de kontrol edin arkadaşlar.

Arkadaşlar bence çok verimsiz bir kurstu. İlk hafta ders yok. İkinci hafta gelen eğitmen 3. hafta yok. Yerine gelen eğitmen ders tekrarı yapıp gruba adapte olana kadar gene zaman geçti. 4. hafta yaklaşık 1 saat geç başlayan ders ve önceki hafta tekrarı diye gene bir sürü zaman kaybı. 5. hafta 29 ekim tatil gene ders yok. 6. hafta ders. 7. hafta başka bir eğitmen. Ve finaal. NetAcad'de Part 1 size yeter deniyor. Part 2 hakkında hiç bir anlatım yok. Yapmanıza gerek yok deniyor. Gerek yoksa Part 2 neden var. Kendimiz yapacaksak ona göre bilgilendirilsek. Zamanımızı da ona göre ayarlasak. O kadar vakit ayır. Sonuçta "Tüm gereksinimleri tamamlamadınız" mesajı al. Yazık. Bence bu kurs hakkında şikayetlerimizi bildirmemiz gerekiyor.

• Kısa Sınav
    2020000459 - Final Değerlendirme Sınavı
    Kapalı
    ../100 puanPuan: 100 üzerinden .. puan.
  • Ödev
    Terms and Conditions [ACCEPT TO START THE COURSE]
    0/0 puan TamamlandıPuan: 0 üzerinden 0 puan. Not: Tamamlandı
  • Ödev
    Part 1 Summary Test
    ../30 puanPuan: 30 üzerinden .. puan.
  • Ödev
    End of Course Feedback
  • Ödev
    Welcome Survey [SUBMIT TO START THE COURSE]
  • Ödev
    Part 2 Summary Test
    ../30 puan

Sorun yaşayan arkadaşlar tamamını yapmış mıydınız? Tamamını yaptıysanız bildirmeniz sorunu çözebilir belki.

Bende de "Tüm gereksinimleri tamamlamadınız ." çıkıyor
Son hafta Onur Hoca modül sınavlarını yapmanız zorunlu değil final sınavını yapmanız yeterli dedi.
İlk modülü yapmıştım finali de yaptım ve geçtim. Sertifikanın olmaması anlamsız.

• Kısa Sınav
    2020000459 - Final Değerlendirme Sınavı
    Kapalı
    ../100 puanPuan: 100 üzerinden .. puan.
  • Ödev
    Terms and Conditions [ACCEPT TO START THE COURSE]
  • Ödev
    Part 1 Summary Test
    ../30 puanPuan: 30 üzerinden .. puan.
  • Ödev
    End of Course Feedback
  • Ödev
    Welcome Survey [SUBMIT TO START THE COURSE]
  • Ödev
    Part 2 Summary Test
    ../30 puan
Sorun yaşayan arkadaşlar tamamını yapmış mıydınız? Tamamını yaptıysanız bildirmeniz sorunu çözebilir belki.
Evet evet evet evet evet hocam hepsini tek tel kontrollü biçimde yaptım. Durumu bildirdim çözüm yok maalesef.hepsini yapanlardsn belli kişiler seçilerek sertifika veriliyor anlaşılan.

Arkadaşlar bence çok verimsiz bir kurstu. İlk hafta ders yok. İkinci hafta gelen eğitmen 3. hafta yok. Yerine gelen eğitmen ders tekrarı yapıp gruba adapte olana kadar gene zaman geçti. 4. hafta yaklaşık 1 saat geç başlayan ders ve önceki hafta tekrarı diye gene bir sürü zaman kaybı. 5. hafta 29 ekim tatil gene ders yok. 6. hafta ders. 7. hafta başka bir eğitmen. Ve finaal. NetAcad'de Part 1 size yeter deniyor. Part 2 hakkında hiç bir anlatım yok. Yapmanıza gerek yok deniyor. Gerek yoksa Part 2 neden var. Kendimiz yapacaksak ona göre bilgilendirilsek. Zamanımızı da ona göre ayarlasak. O kadar vakit ayır. Sonuçta "Tüm gereksinimleri tamamlamadınız" mesajı al. Yazık. Bence bu kurs hakkında şikayetlerimizi bildirmemiz gerekiyor.
Aynen hocam ben meb oygm ye mail attım

Bende de "Tüm gereksinimleri tamamlamadınız ." çıkıyor
Son hafta Onur Hoca modül sınavlarını yapmanız zorunlu değil final sınavını yapmanız yeterli dedi.
İlk modülü yapmıştım finali de yaptım ve geçtim. Sertifikanın olmaması anlamsız.
Hocam bütün görevleri yapanların hepsü sertifika alacak diye bir şey yok sanırım. Yeni işleyiş bu. Bir daha cisco anlaşmalı kurslara katılmayacağın. Canlı eğitimler zaten zaman kaybı. 10 dk ara nedir nedendir? Yapın eğitimi dinleyelim. Canlı derse o kadar gergk yok. Ben bu yoğunlukta hepsini tamamladım.

Arkadaşlar bence meb oygm ye mail atıp rahatsızlıklarımızı dile getirelim. En azından bundan sonra kurs alacak arkadaşlar mağdur olmazlar.

Geri