1.01.01.08.010 - Siber Güvenlik İleri Düzey Eğitimi Kursu

Kodla Büyü

cakilcik

Aktif Üye
15 Mart tarihinde başlaması gereken kurs için Mebbis'te gereken izinleri vermiş olmama rağmen her hangi bir mail gelmedi. Geçen eğitimde de aynısı olmuştu eğitmene mail atmıştım. Kursa katılan var mı aranızda?

Hocam, diğer bir kursta (Python Eğitimi Kursu), Erdal Özdoğan, teknik bir aksaklıktan dolayı 15 Mart ta başlayamadığını, 16 Mart ta başlayacağını söyledi.

Bende de python ve ileri düzey siber güvenlik görünmüyor. Derse giren arkadaşlar hocaya durumu bildirirlerse iyi olur.

Bende kursa katilabilmeye calisanlardanim pazartesi giremedim kurs tanimlanmamis gözüküyor. Pazartesi katilan oldumu?

Arkadaşlar, Netacad sisteminde Siber Güvenlik İleri Düzey Eğitimi Kursu henüz görünmüyor. Pazartesi günü Python Eğitimi Kursu'na başlamadan Erdal ÖZDOĞAN bazı açıklamalar yapmıştı. MEBBIS sisteminde tanımlı kişisel mail adresleri ile CISCO üyeliğinde kullanılan mail adresi uyuşmazlığından dolayı bazı arkadaşların sisteme eklenemediğini söylemişti. Ben de pazartesi eğitime geç girdiğimden açıklamaların tamamını dinleyemedim, kaçırdım ancak bu mail adresi probleminden bahsetmişti ve salı gününe sistemin aktif edileceğini söylemişti. Şu an bende de görünmüyor eğitim. Başka bir konuda kendisine netacad üzerinden attığım mesaja da dönüş yapmadı. Sanırsam, eğitim açık değil ancak bu hafta içinde başlatılacaktır.

Siber Güvenlik netcadde gözükmüyor, 2021000201- CCNA1- AĞLARA GİRİŞ görünüyor.

bugün yok galiba.
keşke bir haber verilse.
tel, e-posta verdik
ama sistemde bir sıkıntı olmuş, düzelmemiş olabilir

Listeyi bugün 14 gibi güncellemiş CISCO yani bu saatten sonra mebbisten kişisel veri izni vermiş iseniz yarın listeyi güncellediklerinde giriş yapabilirsiniz diye tahmin ediyorum hocalarım

Nihayet sistemde kurs görünüyor. Ancak geçen haftanın dersine katılamadım. Ders videosu da eklenmemiş sanırım. Yoğun bir eğitim olacak gibi görünüyor.
  • Kurs Adı: Siber Güvenlik (İleri Düzey) Kursu
  • Hizmetiçi Eğitim No: 2021000203
  • Eğitim Tarihleri : 15.03.2021 - 30.04.2021
  • Eğitim Görevlileri : Hakan VOLKAN, Süleyman KARATAŞ,
  • Canlı Eğitim Tarih& Saatleri : (Pazartesi - Çarşamba 19:00)

Mayıs ayında İleri Düzey Siber Güvenlik Kursu ve Nesnelerin İnterneti Temel Seviye Kursu aynı zamanda görünüyor.

Daha iyi odaklanabilmek için ikisinden birini seceyim diyorum. Hangisini seçeyim kararsız kaldım, öneriniz var mıdır kursları daha önce alan arkadaşlar?

Nesnelerin İnterneti/Temel Seviye kursu kolay hocam.
Siber Güvenlik/İleri Düzey ona göre zor, hâliyle süresi de uzun olur tabii.
Ben olsam ikisini de alırdım, başka kurslarım veya yoğunluğum yoksa...

Arkadaşlar, 27.05.2021 tarihli kursa katıldım. İlk iki dersi izleyebildim ancak daha sonra telefonumdan Google Authenticator silindiği için giriş yapamıyorum. Bununla ilgilli e posta gönderdim cisco ya ama yeterli olmuyor. Eğitim görevlisi Hakan Volkan. Kendisine nasıl ulaşabilirim ya da nasıl bir yol izlemeliyim. Yardımcı olursanız çok memnun olurum. Teşekkürler.

Arkadaşlar, 27.05.2021 tarihli kursa katıldım. İlk iki dersi izleyebildim ancak daha sonra telefonumdan Google Authenticator silindiği için giriş yapamıyorum. Bununla ilgilli e posta gönderdim cisco ya ama yeterli olmuyor. Eğitim görevlisi Hakan Volkan. Kendisine nasıl ulaşabilirim ya da nasıl bir yol izlemeliyim. Yardımcı olursanız çok memnun olurum. Teşekkürler.
hocam bende kursa katıldım ama daha ders izlemedim. 27-28 mayısta ders oldu mu?

Geri