1.33 Corolla sıfır 50.000tl

Kodla Büyü

simpleLife

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar ikinci elde fiyatlar uçmuş bu arabada şuan kampanya var 53.900 den 50.600 e inmiş. Yakıt tüketimi uygun güvenlik full alınır mı bu araç.bazı sitelerde çekmiyor demişler bazı sitelerde Yakıtı uygun çekiyor var mı kullanan arkadaş yorum yapacak

Valla hocam ev almaya niyetim olmasa kafayı kırıp alırdım. 50 binliraya sıfır araç üstelik corolla. 1.6 sının temizinin ancak 2010 unu alabilirsiniz.

Emin misiniz o paraya verdiklerine indirimli hali 53 küsür duymuştum

4-5 ay önce aralıkta 47 idi. şuan 53 olması lazım. fiyatı iyi bence. performans/hız tutkunu değilseniz alınabilir. ani hızlanmaları düşük olur onun dışında uzun yolda hissettirmez.aynı aracım 1 yaşında olanı 10 bin eksik bulunabilir.

Parhelion seni kesmez Toyota git auidiye Mercedes e bin
Diyorsun ki hem ayranım dökülmesin hem .........

Sayın hocam ben bu hafta 2016 modelini aldım metalik boya+park sensoru+ paspas 2 set yazlık- kışlık- bagaj havuzu 54.850 TL gittim birde Lpg taktırdım gayet memnunun ben çekmeme sorunu yaşamadım.. sadece rampalarda devirli kullanmak gerekiyor..

hanibal07' Alıntı:
Parhelion seni kesmez Toyota git auidiye Mercedes e bin
Diyorsun ki hem ayranım dökülmesin hem .........
ne alaka hocam ben de ayni fiyatlarda bir araca biniyorum. aksine corolla da cok begendigim bir aractir. benim kastettigim o kadar para verip sirf sifir olacak diye 1.33 ve bos bir arac alacagima temiz ikinci el alirim 1.6 alirim. turbo olsa lafim yok 99 beygir 128 tork corollanin ismine hakaret

Bir arkadaşım kullanıyor çokta memnun. 1.6 san tek farkı motor değil donanım farkı da var. En iyisi test sürüşü yap performans yeterli gelirse alınabilir.

Tüp taktirmazsan sorun yok ama hep tüp hem performans yok arabada haberiniz olsun kalkişlari sorunlu

Selam aleyküm hocam
kime sorsanız herkes kendine göre yorum yapacaktır.
çok performans düşkünü değilim lakin kısaca kendime göre dezavantajlarını yazayım.
1.Motor olarak bu kasaya gitmediğini düşünüyorum performanstan -
2.Yakıtın düşük olabileceğini hiç sanmıyorum bu kasaya bu motor yeterliyse neden sadece baz versiyonu 1.33 motor
3.Vergi dilimi olarak hiçbir artısı yok
4.Bu paraya biraz düşük model yılı olan başka bir araç alırım

Son olarak bu araba alınsa alınsa sadece toyota olduğu için alınabilir...

Hocam millet 1.6 dizelle 140 bg 320 nm tork koyuyor sende 1.33 fısssssssssssssssssss motor almak istiyorsun

Geri