1 Milyon Yazılımcı (Yardım)

Kodla Büyü

tenam

Site Gezgini
sayın hocalarım bakanlığın duyurduğu proje kapsamında verilen bir link vardı...
https://1milyonistihdam.hmb.gov.tr/
buna üye olduk aktive ettik siteyede girdik... karşımıza gelen tek ekran ücretsiz eğitim linki bunuda tıkladığımızda btknın sitesine yönlendiriliyoruz... burada giriş yapmak için e devlet şifresi lazım...

bu işi bilen biri bana en alt seviyede anlatırmı... liseye devam eden öğrencilerde başvurabilir dediler... sistem nasıl çalışıyor..

e-devlet şifresi lazım.. şifre sadece PTT de var... öğrencilerin tümü 20 yaş altı... 20 yaş altına dışarı çıkmak yasak.. alsana paradox..

Ptt ye gideceksin. Siraya gireceksin. Binbir zahmet sifreyi alacaksin. Eve geleceksin bskmisin proje rafa kalkmis. Ne yapalim. Otur evinde be yaaa

bu sisteme isteyen herkes katılabiliyor mu? öğretmen olarak biz mesela?

ben öğrenciler için iyi olur diye düşündüm.... benim e-devlet şifrem var ama sürekli 500 hatası veriyor bide arka planda s-500 füzesi gibi resim var bir hata oluştu deyip duruyor..
ben içeriği daha bilmiyorum bakmadım hiç ama bizimde katılmamızda bir kısıtlama yada sıkıntı yoksa girebilirim bende.

bi hevesle adı güzel ama arkası düşünülmeden projeler başlatılıp duruyor. 2 ay sonra bunu da kimse hatırlamaz zaten.
liselerin üniversitelerin bilişim bölümleri zaten bu amaçla kuruluyor. kapatın o zaman hepsini bitsin gitsin:)

bir gelişme yok... btk ya yazdım oradan da bir şey çıkmadı... bir milyar yazılımcı dan biri olamadım...

15 yaş altına edevlet şifresi verilmiyor dedi bir öğrencim

sayın hocalarım bakanlığın duyurduğu proje kapsamında verilen bir link vardı...
https://1milyonistihdam.hmb.gov.tr/
buna üye olduk aktive ettik siteyede girdik... karşımıza gelen tek ekran ücretsiz eğitim linki bunuda tıkladığımızda btknın sitesine yönlendiriliyoruz... burada giriş yapmak için e devlet şifresi lazım...

bu işi bilen biri bana en alt seviyede anlatırmı... liseye devam eden öğrencilerde başvurabilir dediler... sistem nasıl çalışıyor..
Hocam btk'nın linkini paylaşabilir misiniz?

1 milyon yazılımcı için yayınladıkları kullanıcı kılavuzu

Ekli dosyalar

• kilavuzKullanici.pdf
    3.8 MB · Görüntüleme: 13
Geri