1 ve 2. hafta(2.hafta notu eklenmiştir)

Kodla Büyü
2. hafta için birşeyler karaladım(Bazıları karalamam bazıları kopyalamam:):) )
2. hafta ders notu:
teknolojinin yarar ve zararları
Bazı teknolojik araç gereçler:(yazıcı-navigasyon-gps-barkod vs )
elektromanyetik alanın sağlık üzerinde etkileri ve korunma yolları
Bilgisayar ve sağlık-ergonomi

Teşekkürler hocam, gerçekten güzel hazırlanmış, varsa metinlerin kaynağını öğrenebilir miyim?

ahmetfx' Alıntı:
Teşekkürler hocam, gerçekten güzel hazırlanmış, varsa metinlerin kaynağını öğrenebilir miyim?
Hocam rica ederim. Cihazları kendim aradım tek tek:) Aklıma gelen teknolojik cihazlardan seçtim. Elekromanyetik ile ilgili bilgiyi ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI'nın bir çalışmasından almıştım. HEpsini hatırlamıyorum.

mehday33' Alıntı:
ahmetfx' Alıntı:
Hocam rica ederim. Cihazları kendim aradım tek tek:) Aklıma gelen teknolojik cihazlardan seçtim. Elekromanyetik ile ilgili bilgiyi ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI'nın bir çalışmasından almıştım. HEpsini hatırlamıyorum.

Sağlık ile ilgili kısmını merak etmiştim, buldum. Şimdi kapsamlı bir sunu hazırlıyorum..Sağolun.

mehday33' Alıntı:
http://www.bsm.gov.tr/ergonomi/
Bu site işinizi görür inş. Hocam Hem de sağlık bakanlığının sitesi. Bu siteyi tavsiye ederim.

Evet bu kaynağa ulaştım. Şu an hazırlıyor olduğum sunumda buradan da alıntılarım var.

bu siteden sunumu hazırlamak işimizi kolaylaştıracak gibi duruyor teşekkürler

emeğine, yüreğine sağlık hocam. burası iyi gidiyo. takip edip katkıda bulunmak lazım

Geri