10.000 e Yakın Oyunun Bulunduğu 5TB'lik Arşiv

Kodla Büyü

Ted1Getir

Site Gezgini
Arkadaşlar Deep Web ten bulduğum bir link. Tamamen Güvenli Bu link sizi doğrudan Arşive götürüyor. İnanmayanlar Resme Baksınlar

3HDD var istedğinize girin Ctrl+F yapın ve oyunu aratın. Linke Tıklayın, Sağ Üst köşede 5 Saniye dolduktan sonra Geç Deyin.

LİNK:http://bc.vc/hYIQhU

İyi Eğlenceler :))) Bloğuma destek olun Lütfen

Daha Fazlası İçin:

http://www.ted1getir.blogspot.com :tr:

Beğendiyseniz Lütfen Yorum atın daha çok şeyler araştırıp paylaşırım isteklerinizi yaparım.

Ekli dosyalar

• Desktop 14-09-2014 17-37-49-325.png
    Desktop 14-09-2014 17-37-49-325.png
    101.9 KB · Görüntüleme: 2,817
  • Desktop 14-09-2014 17-37-26-922.png
    Desktop 14-09-2014 17-37-26-922.png
    21.7 KB · Görüntüleme: 2,812
bir süre sonra ftp adı şifresi soruyor ve giriş yapmıyor :cry:

şu an siteye bağlanmıyor geçersiz site adı diyor ..neyse torrentten indirmeye devam :|

yok hocam kullanıcı adı şifre istiyor..kırık link ..nette aynı siteyi buldum aynı hataları verdi..

şimdide üyelik istiyor reklam siteleri ..üye olmadanda ftp ye geçiş yapmıyor.. site saldırısı oluyor norton durduruyor.. adam gibi torrrentten indirmek lazım

Şunu Söylim bende oluyor kullanıcı adı şifre felanda istemiyor ama senin virüs programı engelliyo olabilir şuan giren kişi sayısı 50 şuan bidaha baktım 70 olmuş :) yani bence antivirüsü devre dışı bırakıp girmelisin. Sadece sende sorunvar

Hocama özel link verdim sorun çözülmüştür umarım. Herhalde Kendisi Yanlışlıkla reklamlara tıklıyor olabilir.

Ted1Getir' Alıntı:
Şunu Söylim bende oluyor kullanıcı adı şifre felanda istemiyor ama senin virüs programı engelliyo olabilir şuan giren kişi sayısı 50 şuan bidaha baktım 70 olmuş :) yani bence antivirüsü devre dışı bırakıp girmelisin. Sadece sende sorunvar
hem linki deep wb den bulduğunu söylüyorsun hemde antivirüs programını devre dışı bırakmamızı istiyorsun, hemde oyun uğruna! :scared:
deveyi uçurumdan atlatan bir tutam ot muş. :)

Geri