10.sınıf 2.hafta -1.2. Farklı entegre geliştirme ortamlarını analiz ederek kendisine en uygun çalışma ortamını seçer.

Kodla Büyü

raid10000

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Ortaokuldan nitelikli liseye bu sene geçen bir öğretmenim. Yazın oturup python çalıştım, oluşturduğum sunularda eksik/hata muhakkak olacaktır. Ders esnasında fark ettikçe düzeltmeye çalışıyorum. Özellikle bu hafta print() komutunda içerik çok---özellikle argümanları pek vermedim, derste 1/2 argümanı verip deneyeceğim, bunun dışında kalan zamanıma göre input() komut örneklerini arttırabilirim. Bu sayfadan da baya faydalandım. Hazırlayan hocamın eline sağlık https://aselsankonya.meb.k12.tr/meb...alar/2022_03/02205627_PYTHON-DERS-NOTUM-1.pdf

Her hafta böyle sunumlar hazırlamak yerine 10.sınıfa giren öğretmen arkadaşlarım sadece 1 hafta belirleyip sırayla ,sunum yada içerik hazırlasa büyük bir iş yükünden kurtulmuş oluruz.

Ekli dosyalar

• HAFTA 2.rar
    107.5 KB · Görüntüleme: 61
Son düzenleme:
faydası olursa, geçen sene ki phyton notlarım.
Çok teşekkürler, bendede buradan indirdiğim bir kitap var anlatım çok iyi bunlarda bakıp örneklerden yararlanabilirim ama şunu niye yapmayalım kitap yok, 36 öğretmen her hafta sırayla şunu hazırlasın alın bize kitap 😁 ben 1 hafta yerine 5-6 hafta hazırlarım var mı elini taşın altına koyacak 😎

Geri