100-150 TL'ye Cep Telefonu???

Kodla Büyü

muhalif33

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar 100-150 tl civarı cep telefonu önerisi olan var mı?

ince ve hafif( özellikle)
müzik çalan(MP....)
alarm
orta kalite kamerası olan

Sony ericsson w810i var walkman serisinde Vasat bi kamerası var ama ses kalitesi gerçekten çok iyi,Fiyatı 140 tl civarında bakmanı tavsiye ederim

Francesco' Alıntı:
Sony ericsson w810i var walkman serisinde Vasat bi kamerası var ama ses kalitesi gerçekten çok iyi,Fiyatı 140 tl civarında bakmanı tavsiye ederim
k750i kullandım..
cep telefonlarında gördüğüm en kaliteli kamera /fotograf makinasına sahipti..

Tabi dediğin k750i'de alınabilir bi telefondu ama ses kalitesi olarak belirttiği için W810i tavsiye ettim,Biraz geride kaldılar tabi özellikle akıllı telefonlar çıktıktan sonra ama uyguna telefon almak isteyen arkadaşlar bu modellere bakabilir

6300 nokianın en iyi telefonlarındandır.
bulursan temiz 2.el 100 liraya al keyfine bak hocam

2 el alma da ne alırsan al. benden sana baba tavsiyesi snra kullandığın telefonun imeisiyle yasadışı işler çevrilmişse başın belaya girer

Huawei U3100
babama görüntülü görüşme yapabilsin diye 3-4 ay kadar önce aldık.dediğiniz özellikler mevcut.120 ye almıştık biz şu anda ne kadar bilemiyorum.3g si 2MP kamerası(çekimler yeterli) oldukça yeterli.fiyatına göre bulunmaz bence.markasına takılmayın.sonuçta 2 yıl garantili.zaten piyasaya yeni giren büyük bir firma.3-4 aydır kullanıyor.gayet memnun...

hakand77' Alıntı:
Huawei U3100
babama görüntülü görüşme yapabilsin diye 3-4 ay kadar önce aldık.dediğiniz özellikler mevcut.120 ye almıştık biz şu anda ne kadar bilemiyorum.3g si 2MP kamerası(çekimler yeterli) oldukça yeterli.fiyatına göre bulunmaz bence.markasına takılmayın.sonuçta 2 yıl garantili.zaten piyasaya yeni giren büyük bir firma.3-4 aydır kullanıyor.gayet memnun...

sanırım ses biraz sıkıntılıymış...şimdi fiyatı 160-170 civarı...

Kaliteli bi ses istiyosan kesinlikle nokia değil sony ericsson almalısın,Bu fiyat aralığında çok fazla seçenek yok ama biraz daha arttırırsan idare etcek bi telefon alabilirsin

ses derseniz 5800 süperdir. 5800 verip e72 aldım ne ses ne de kamerası yerini tutmuyor. ses süper kamera 3mp di ama carl zeis lens var süper çekiyordu

Ben olsam sağlam bir telefoncuya gider 2. el alırım o paraya. Oldukça da kaliteli bir şeyi alırsın. Normalde 500e alabileceğin bir telefonu bile alabilirsin belki. Yalnız internetten 2. el telefon almanı pek önermem. Çalıntı vs. çıkabilir. Telefoncuda çıkma ihtimali düşük.

Şu anda internete bağlandığım bilgisayarı 2. el 275 liraya aldım. Dizüstü Toshiba. Canavar gibide hızlı.

hocama katılıyorum.bu fiyata 2.el çok iyi bir telefon alabilirsin.sahibinden.com dan ben 5-6 defa farklı zamanlarda aldım.halen kullandığım telefonuda ordan aldım.doğru ve güvenilir insanları bulunca çok kar ediyorsun...

2. el almaya karar verirse ben internetten değilde telefoncudan almasını tavsiye ederim,Telefoncunun aldığı bi telefon problemli değildir ama internete o kadarda güven olmaz.Aynı fiyatlara satılıyor zaten hemen hemen

Geri