1000-1500 arası dizüstü önerisi

Kodla Büyü

botett

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar 1000-1500 arası dizüstü öneride bulunabilir misiniz.

boteci85' Alıntı:
hocam acer almayında ne alırsanız alın :D
bence acer gayet iyi ben 5520 G ve 5710 iki modelini aldım bana ve kardeşime şimdiye kadar ( yaklaşık 3 yıl ) hiç bir arıza vermedi.
Üstelik kablosuz çekim gücü oldukça iyi
ayrıca dediğiniz fiyata alabileceğininz en kaliteli model.

firmaların bazı serilerinde problem oluyor, acer konusunda da aynı durum mevcut, bir seride problem varsa bütün ürettikleri problemli diyemeyiz, hatta hp nin pavilion 6700 serisini bir araştırın anakart ve ekran kartı problemi yaşayan oldukça fazla. Marka olarak ben toshiba, asus ve hp tavsiye ederim, bence modeli kafanızda belirledikten sonra hakkında iyi bir araştırma yapın, en iyi bilen kullananlardır.

Packard Bell Easynote TJ75-F2475-JN-203TK Intel Core i3 330M 2.13GHZ 3GB ddr3 250GB 15.6" Taşınabilir Bilgisayar Ati 1gb ddr3 ekran kartı.Linux yüklü.

hocam vatanbilgisayarı bi kontrol edin belirli zamanlarda kapanyaları oluyor 1600 tl civarı lg ve samsung bilgisayarlar vardı hafta sonu i5 işlemcili. bu markaları kullanmadım ama takip edebildiğim kadarıyla çok büyük sorunlarla karşılaşanlar yok. ama biraz daha verebilirseniz TOSHIBA derim

cetinersin' Alıntı:
http://www.bimeks.com.tr/urun/1002/111609/acer-as5741g-i5-430m-lx-ptd01-007-.aspx

Şu an piyasada en ucuz

Gece 21.00 den sabah a kadar %25 indirimli

bu kafama yattı ama acer olması korkutuyor...

Bilgisayar genellikle şans işi. İyi bir bilgisayar alıp problem yaşayadabilirsiniz. Burda önemli olantk servis hizmetlerinin kalitesi. Acer 'dan geçmişte yoğun servis şikayetleri vardı. şimdilerde iyileiştiği söyleniyor. Toshiba, Dell ve HP genel olarak daha çok güven veren markalar bana göre. Ama her markanın kaliteli ve kötü modelleri var. Özellikle chipsetine dikkat etmek gerekir.

Datron,Casper,Exper,Vestel,Crea gibi markaları düşünme bile, Öncelikle toshiba,hp, dell olabilir. Tavsiyem Toshiba.

dell studio 1557 yi çok zamandır takip ediyorum ben de. 1600 tl yi kaçırdım. birdaha da o fiyatı yakalayamadım malesef. şimdilerde stoklar da dahi yok. 1800 tl ye buldum bir yerden ben de. Şu aralar bu fiyata alsam mı yoksa daha düşer mi diye bekleyişteyim. Özelliklerine göre uygun bir makine gerçekten .

Heralde arkadaşın dediği gibi şans işi... Gözü kapatıp alaxcağız asus toshiba hp düşünüyorum ama bilmiyorum ...

SAMSUNG R522 şiddetle tavsiye ederim.7 aydır Kullanıyorum sorunsuz.HDMI E-SATA 1GB Harici ekran kartı İntel Core 2 P8700 2.53 Ghz hız 4GB Ram.
Yada Dell Studio tavsiye ederim.Bu ikisi arasında kalmıştım bende samsung R522 aldım.Gayet memnunum

Dell inspiron nasıldır acaba...birde LGnin fiyatları uygun gibi nasıl bir markadır acaba?

Değerli arkadaşım, aşağıdaki notebooka bir bak istersen. Ben Sony Center'dan 1800 TL'ye aldım. Müşteri hizmetlerine sordum, bu site de Eurasia garantisi veriyor ( İstanbulBilişim'deki gibi değil. Türkiye'nin her yerinde servis garantisi var ). Kesinlikle tavsiye ederim. 3 - 5 kuruş biraz daha fazla ver, SONY al. Şimdiye kadar herhangi bir sıkıntı yaşamadım ( Bence tek olumsuz tarafı, hediye olarak verilen çanta. Orjinal Vaio çantası değil ). Umarın istediğini alıp, kazasız, belasız kullanırsın...
http://www.hepsisony.com/pinfo.asp?pid=2011

Evet samsungu kaçırdık ama 5 taksit ancak yapıyordu...teknosadaki toshibanın ekran kartı düşük....Vatanda LG kampanyası var şimdi de.... ona da kaçırdık dermiyiz ki sonra :)

lg i5 aldı arkadasım teknosadan. 1280 tl. 4 gb ram 1gb nvidia ekran kartı

gakgoskentli' Alıntı:
SAMSUNG R522 şiddetle tavsiye ederim.7 aydır Kullanıyorum sorunsuz.HDMI E-SATA 1GB Harici ekran kartı İntel Core 2 P8700 2.53 Ghz hız 4GB Ram.
Yada Dell Studio tavsiye ederim.Bu ikisi arasında kalmıştım bende samsung R522 aldım.Gayet memnunum

aynından 8 ay once ben de aldım. canavar.

bu siteden aldım. iki gunde elimdeydi. daha bicok alisveris yaptim guvenilir..
http://www.hiperucuz.com/?urun-detay_33 ... _HDD__15_6

Geri