1000 TL altında Cep Telefonu Önerileriniz

Kodla Büyü

omd

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Selamlar, geçen hafta note 2 telefonum masadan düştükten sonra camında güzel bir kırık ile birlikte çalışma hayatını malulen emekliliğe ayrılmak suretiyle sonlandırdı. Ekran değişimi için 400-500 TL civarında ücret istediler. Ben de yeni bir telefon arayışına girdim.
1000 TL altında whatsapp vb. uygulamaları çalıştırabilen, ön kamerası da olan bir telefon arıyorum. General Mobile 5G telefonu fiyat olarak iyi gibi geldi bana. Özellikleri de fena değil. Android One projesi kapsamında güncellemeleri alacak olması da hoşuma gitti.
Sizlerin önerilerini de bekliyorum.

gm 5+ alın hocam kafanız rahat eder ben 2 arkadaşıma aldırdım çok memnunlar bende de one 4g var memnunum

mi5 ithalatçı firma garantili geliyo ama hoş cihaz global rom olmasına dikkat et cidden özellikli bi cihaz tavsiye ederim. kaldı ki yeni nesil cihazlar garantisi bittiği an bozuluyo çok para vermeye gerek yok.

LG Magna kullanıyorum. Geçen sene mayıs ayında sıfır olarak hepsiburada'dan 510 TL'ye almıştım.

Almadan teknosada inceledim beğendim aldım.

800 liraya mi note 3 pro aldım.çok memnunum.biraz büyük ekran isterseniz de mi max 1000 lira civarında.batarya çok iyi, kamera iyi, ram 3gb, 32 gb rom.

hakand77' Alıntı:
800 liraya mi note 3 pro aldım.çok memnunum.biraz büyük ekran isterseniz de mi max 1000 lira civarında.batarya çok iyi, kamera iyi, ram 3gb, 32 gb rom.

sıfır mı hocam

Bende kayınpeder için araştırırken General Mobile 5 hakkında çok güzel yorumlar okudum. Bilginiz olsun

omd' Alıntı:
Selamlar, geçen hafta note 2 telefonum masadan düştükten sonra camında güzel bir kırık ile birlikte çalışma hayatını malulen emekliliğe ayrılmak suretiyle sonlandırdı. Ekran değişimi için 400-500 TL civarında ücret istediler. Ben de yeni bir telefon arayışına girdim.
1000 TL altında whatsapp vb. uygulamaları çalıştırabilen, ön kamerası da olan bir telefon arıyorum. General Mobile 5G telefonu fiyat olarak iyi gibi geldi bana. Özellikleri de fena değil. Android One projesi kapsamında güncellemeleri alacak olması da hoşuma gitti.
Sizlerin önerilerini de bekliyorum.

Genaral mobille 5g ben kullanıyor güzel. aşağıdaki telefon 1000 tl civarı ancak özellikleri 2000-3000 tl'lik telefonlarla aynı. Garantisi yok ancak bir incele özelliklerini aşağıdaki siteden kıyasla detaylı içerik sunmuşlar.

http://www.epey.com/akilli-telefonlar/xiaomi-mi-5.html

Geri