13000'e Kadar Arac Tavsiyesi

Kodla Büyü

ibrahimes

Aktif Üye
Merhaba arkadaslar babamin emektar Dogan SL yi sattiktan sonra yeni arac arayisimiz basladi. 13000'e kadar 98 model uzeri bir arac bakiyoruz. Babam tamamen bana birakti Hyundai Accent, Fiat Marea, Fiat Palio ve Renault 19 Europe ilk aklima gelenler. Siz bunlardan veya bunlar disinda ne tavsiye edersiniz? Cevrenizde bu tur araclardan varsa tanidiktan olmasini isterim. Simdiden tesekkurler...

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Hyundai Elentrayı tavsiye ederim. Piyasası Accent le aynı ama daha oturaklı geniş bir araba.

Re: Ynt: 13000'e Kadar Arac Tavsiyesi

patlıcan' Alıntı:
http://www.sahibinden.com/hyundai-elantra-1.6?a5_min=1998&a5_max=2000

Bu da 1998-2000 modelleri arasındaki elantra listesi. Bi bak bence...

EyvAllah hocam oneriniz icin arastiracagim elentralari.

h.habib' Alıntı:

Bir önceki aracımdı Hyundai Accent Admire CRDI iyi bilirim hocam aracı ama Eskişehir'de ustası yok. Sanayici bir tanıdıkta vardı o bile enjektörlere ayar yapacak birisi bulamadım diyordu. Ben 90 bin km de sattım alan kişiyle karşılaştım 120 binde sorunsuz kullanıyorum demişti. Babama benzinli ve/veya lpg li bakıyorum hocam. İlginiz için teşekkürler, Hayırlı müşteriler...

hocam lpg li hyundai accent al. yağını suyunu koy bas gaza. masrafsız araba ve piyasası var. ilerdede rahat satarsın. ama ne alırsanda şimdiden hayırlı olsun.

Re: Ynt: 13000'e Kadar Arac Tavsiyesi

cincer' Alıntı:
hocam lpg li hyundai accent al. yağını suyunu koy bas gaza. masrafsız araba ve piyasası var. ilerdede rahat satarsın. ama ne alırsanda şimdiden hayırlı olsun.
EyvAllah hocam benim de mantigim Hyundai Accentten yana 1,5 GLS olursa daha iyi olacak gibi.

citroen xsara 2 (model yılı : 2001 - 2004 arası ) 1.6 motor 16V 110 beygir ,klima ,abs ,4 fren disk vs.
o fiyat aralığında alınabilir bir araba , almadan bir bak derim.

Arkadaşlar 97-98 Ford Eskort ve Accent kıyaslaması yapabilir misiniz?
Kafam çok karışık, benim de 12000 bütçe var.
Her iki arabayı da kullanan bir arkadaş Eskort birazcık fazla yakar ama kesinlikle onu tavsiye ederim dedi. Siz ne dersiniz?

ModeXL' Alıntı:
Arkadaşlar 97-98 Ford Eskort ve Accent kıyaslaması yapabilir misiniz?
Kafam çok karışık, benim de 12000 bütçe var.
Her iki arabayı da kullanan bir arkadaş Eskort birazcık fazla yakar ama kesinlikle onu tavsiye ederim dedi. Siz ne dersiniz?

Hocam naptın yaw. Ford escord parça bulmak zor, usta bulmak ayrı bir dert, hele satmak o en zoru. Accent iyidir hocam.

Yakın arkadaşımda satlık, Reno 19 Hatcpack 1.6 klimalı, tüplü. Temiz araba. 12.500 tl.

Geri