137 Mblık Kurs Notu Tek Link Toplam 146 Dosya

Kodla Büyü
arkadaşlar bbent üyeleri elinde dosyalar olan varsa paylaşsın bir zahmet bekleniyor iki üç gündür burda :(

eevet elinde olan varsa bir kez daha paylaşabilir mi ne olur ne olmaz arşivda dursun

! C:\Users\EMRE\Desktop\hem\kursnotlar.rar: kursnotlar\13.hafta\MS_Excel_Genel_Kitap.doc dosyasında CRC hatası. Dosya bozuk
! C:\Users\EMRE\Desktop\hem\kursnotlar.rar: kursnotlar\donanim.ppt dosyasında CRC hatası. Dosya bozuk
! C:\Users\EMRE\Desktop\hem\kursnotlar.rar: kursnotlar\extra\bakim onarim2.pdf dosyasında CRC hatası. Dosya bozuk
! C:\Users\EMRE\Desktop\hem\kursnotlar.rar: kursnotlar\extra\isletim sistemleri temeller.pdf dosyasında CRC hatası. Dosya bozuk
! C:\Users\EMRE\Desktop\hem\kursnotlar.rar: kursnotlar\extra\Nero.pdf dosyasında CRC hatası. Dosya bozuk
! C:\Users\EMRE\Desktop\hem\kursnotlar.rar: kursnotlar\extra\temel_programlar.pdf dosyasında CRC hatası. Dosya bozuk
! C:\Users\EMRE\Desktop\hem\kursnotlar.rar: kursnotlar\extra\Winrar\Winrar.pdf dosyasında CRC hatası. Dosya bozuk
! C:\Users\EMRE\Desktop\hem\kursnotlar.rar: kursnotlar\extra\yazicilar.pdf dosyasında CRC hatası. Dosya bozuk
! C:\Users\EMRE\Desktop\hem\kursnotlar.rar: kursnotlar\vista\Vista2.pdf dosyasında CRC hatası. Dosya bozuk
! C:\Users\EMRE\Desktop\hem\kursnotlar.rar: kursnotlar\WİNDOWS XP İŞLETİM SİSTEMİ.ppt dosyasında CRC hatası. Dosya bozuk
! C:\Users\EMRE\Desktop\hem\kursnotlar.rar: kursnotlar\İşletim Sistemleri Temeller1.ppt dosyasında CRC hatası. Dosya bozuk

Sayın Hocam,

Çok güzel kaynak ve paylaşım olmuş. Her şey için teşekkürler. Allah razı olsun.

İyi çalışmalar.

Geri