14-15 Nisan AÖF görevleri belli oldu

Kodla Büyü
Geçen sefer bir tane çıkmıştı. Bu sefer tüm seçenekleri işaretledim :D Cumartesi 2 oturum çıkmış.

bu çıkmamış zaten de benim takıldığım meb sınavları senede bir kere çıkıyor sınav sizlerde böylemi merak ettim

Son düzenleme:
Görev Yeri Ordu
Son 2 - 3 yıldır sıfır görev
Bu görevlendirmeleri yapanlar hakkında daha fazla yorum yapıp GÜNAHA girmek istemem

Bende ne kadar seçenek var yok işaretledim ama nafile....
Ben şimdiye kadar hiç istememiştim. İlk kez büyükşehirde çalıştığım için isteme imkanım oldu. İlk sınavda acemiliğime geldi 5-6 yer işaretledim. Hiçbiri çıkmadı. İkincide biraz daha fazla seçtim, bir tanesi çıktı. Bunda da tıklanabilen her yeri işaretledim. İki tane çıktı. İlginç.

Görev Yeri Ordu
Son 2 - 3 yıldır sıfır görev
Bu görevlendirmeleri yapanlar hakkında daha fazla yorum yapıp GÜNAHA girmek istemem
Hocam görevlendirme yapan kişileri savunduğumdan değil de aklıma şey geldi: görevlendirme cezası falan almadınız değil mi? Hani bilginiz dışında verilmiş olabilir mi? Bence bulunduğunuz yerdeki üniversitedeki ilgili kişilerle irtibata geçseniz?

hocam benle birlikte bir çok arkadaşımız var sınav görevi alamayan ...belirli kişilere 2 3 4 ver Allahım Ver verdikçe veriyor Rabbim arkadaşlara sınav görevi .....
sanırım bizlere Takdiri İlahi

hocam benle birlikte bir çok arkadaşımız var sınav görevi alamayan ...belirli kişilere 2 3 4 ver Allahım Ver verdikçe veriyor Rabbim arkadaşlara sınav görevi .....
sanırım bizlere Takdiri İlahi
Yıllar önce çalıştığım bir yerde de bu tür usulsüz görevlendirmeleri duymuştum.. Bence hakkınızı arayın derim. Bahsettiğiniz arkadaşlarınızla gidin üniversite sekreteriyle durumu görüşün. Görevlendirme ölçütlerini dilekçeyle soruşturun, isteyin, durumunuzu anlatın.. Ben olsam öyle yapardım.. Hatta oradaki yetkiliye "bu işi siz çözemezseniz durumu BİMER'e de yazacağım" deyin..

Arkadaşlar aöf görevlendirmelerinde açıköğretim lisesi sınavları gibi puan esası yok. İl memlerde bu işe bakan kişiler belirliyor sınava girecek kişileri, cezaevlerindede ordadaki eğitim biriminden sorumlu kişi belirliyor.

Arkadaşlar aöf görevlendirmelerinde açıköğretim lisesi sınavları gibi puan esası yok. İl memlerde bu işe bakan kişiler belirliyor sınava girecek kişileri, cezaevlerindede ordadaki eğitim biriminden sorumlu kişi belirliyor.
AÖF sınavlarının yapıldığı okullarda okul idaresi tarafından kendi öğretmenleri bu sisteme görevli olarak kaydediliyor. İl Mem 'i de bir okul gibi düşünün, kendi bünyesindeki unvanı müsait personeli sisteme görevli olarak kaydeder. İl Mem veya okulların herhangi bir öğretmene AÖF görevi verme yetkisi yok., idareciler için isim isteniyor olabilir o konuda emin değilim. Kısacası görev çıkıp çıkmamasının Milli Eğitim ile bir alakası yok.

Geri