15 Temmuz Günü İle İlgili Çalışmalar

Kodla Büyü
GRİNGO' Alıntı:
cebinden nasıl formator çıkıyor onu anlatıverde :verymad: sabahım köründe hokabaz görek
ha ! cobol un gringosu da geldi.
benim cumlemi iyi oku sözüm sadece cobola
haydaaa faydamız olsun dedik karşılaştığımız duruma bak...

Ben kimsenin gringosu değilim.Sen önce formatörlere giydirdiğini yut bakem.
En kötü BT, en iyi sosyalcıdan daha iyidir ANLADIN

sen de anlama sorunu var kardeşim maydonoz olma had safhada... cobol la olan yzışmalarımızı gördün lafım sadece onaydı . Ama sen COBOLUN GRİNGOluğunu yaptın ve senle ilgisi olmayan bir olaya maydonoz oldun. OLAY BU KARDEŞİM. büyütmene gerek yok
ayrıca bt-tef veya başka branşın birbirine olan üstünlüğü gibi meselelere girmiyorum.Girersem madara olursun kimi böteciler var tefcileri cebinden çıkarır çoğu tefciler de bötecileri...bu başka branşlarda da böyledir.mağrifet kaftanda değil onu giyendedir.

Madara olmuşsun zaten, olmasaydın bu sitede gezmezdin :p
Sen deki diplomanda etiket sosyalci ve sosyal kalacaksın.Beğenmedinmi,, okumanın yaşı yok.ÖSYM nin sitesini takip et ve BÖTE TEF yaz.İçinde ukte kalmasın.

GRİNGO' Alıntı:
Madara olmuşsun zaten, olmasaydın bu sitede gezmezdin :p
Sen deki diplomanda etiket sosyalci ve sosyal kalacaksın.Beğenmedinmi,, okumanın yaşı yok.ÖSYM nin sitesini takip et ve BÖTE TEF yaz.İçinde ukte kalmasın.
tamam tamam sen haklısın

eba.gov.tr sitesinde videolar var sinevizyon için bence uygun. biz okuldaki tüm öğrencilere ve katılan velilere yönelik program hazırladık. öğrencileri grup grup alarak izleteceğiz. paylaşımda bulunan arkadaşlara teşekkürler.

arkadaşlar devlet tarafından dağıtılan broşür

Ekli dosyalar

• Yeni klasör (2).rar
    4.3 MB · Görüntüleme: 198
  • Yeni klasör (3).rar
    4.2 MB · Görüntüleme: 175
  • Yeni klasör.rar
    4.3 MB · Görüntüleme: 222
Arkadaşlar 15 Temmuz ile ilgili elinizde öğrencilere izletebileceğimiz video veya sunu var mı?Eba'daki videolar açılmıyor nedense.

Geri