1500-2000 arası Dizüstü Tavsiyesi?

Kodla Büyü

mustafa_ogr

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Dizüstü Bs. anakartının yanması, menteşesinin birinin kırılması ve kırılırken ekran kasasını da kırması ve pilinin de artık bitmiş olması sebebiyle yüksek masraf yerine yeni bir dizüstü bs almaya karar verdim.

Kullandığım dizüstü Lenovoydu. Hiç hoşuma gitmedi açıkcası. Özellikle kullanılan malzemeler pek güven vermiyordu.

Şimdi ise Dell, Asus Toshuba Sony omadı Apple, sonra ver elini amerika :D tarzı bişey olsun diyorum. Tavsiye edeceğiniz bir ürün var mı?

Aradığım özellikler de hepinizin malumu özellikle programlamada, photoshopta, grafik zorlayıcı uygulamalarda takılmaması. Ekranın parlak olmasını istemiyorum. Yansıyınca çok rahatsız ediyor. Ha bir de size zahmet klavyeler alttan aydınlatmalı olsun :D...

Teşekkürler... İyi çalışmalar

DELL XPS MODELLERİNDENDEN BİRİ YADA DELL 5521 VEYA STUDİO MODELLERİNDEN BİRİ 1350-2000 ARSI FİYAT YALNIZ XPS MODELİ TUZLU BİRAZ BAŞKADA TAVSİYEM YOK :)

mustafa_ogr' Alıntı:
namaldish' Alıntı:

Dostum peşinde fiyatınız fena değil ama bana asyacard'a 12 taksit gerekli. Orada da durum değişiyor.
Siteniz güzel yalnız marka seçme özelliği olsaydı daha iyi olurdu. Teşekkürler...

sayfanın en altında markalar bölümü var. Ayrıca ürün filtreleme çalışmalarımız devam ediyor. Maalesef banka komisyonu nedeniyle taksitli fiyatlar biraz yüksek. Yinede ilginize teşekkür ediyorum.

Geri